Wiek: 4+

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka.  Pory roku  4+ (plansze + żetony)

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Pory roku 4+ (plansze + żetony)

ISBN: 978-83-6605-300-7
Data wydania: maj 2018

Opis:

Loteryjka Pory roku dla dzieci od 4 roku życia to edukacyjna gra z 6 kolorowymi planszami i 36 żetonami. W pudełku znajdziemy instrukcję z 4 wariantami gry. Zadaniem graczy jest dopasowanie żetonów do odpowiednich miejsc na planszy - to trudniejsze niż wydaje się na pierwszy rzut oka!

Dzięki 4 wariantom o różnym stopniu trudności rozgrywkę można dopasować do wieku i upodobań graczy. Podczas zabaw z loteryjkami dzieci ćwiczą refleks, pamięć i spostrzegawczość, uczą się dobierać ubiór do pogody, a także poznają pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę, lecz także przedwiośnie i przedzimie. Wieloelementowe, barwne ilustracje Agaty Kopff zainteresują dziecko i pokażą, jak zmienia się natura w rytmie pór roku.

Loteryjka Pory roku dla dzieci od 4 roku życia to edukacyjna gra

Ciekawa gra edukacyjna Loteryjka Pory roku jest sposobem na nudę w podróży, na plaży czy podczas długich jesiennych wieczorów.

Elementy są wykonane z grubej tektury i gwarantują zabawę na długi czas!

Gra Loteryjka Pory Roku 4+ została wyprodukowana w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

W serii także:
Gra Loteryjka. Recykling
Gra Loteryjka. Rodzinka
Gra Loteryjka. Kolory
Gra Loteryjka. Świat
Gra Loteryjka. Ubrania
Gra Loteryjka. Zwierzęta

Patroni:

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Loteryjka:)

Uwielbiamy tę grę z synkiem! :) Świetnie rozwija spostrzegawczość, wyobraźnię, pomaga ćwiczyć koncentrację. Na kartach znajdują się piękne ilustracje, co dodatkowo zachęca do super zabawy! :) Polecamy!

- , 2018-11-15

idealna pomoc - na przyrodę

Jestem nauczycielka w szkole podstawowej i zabrałam loteryjke mojej córci, żeby przetestować ją z dzieciakami w mojej klasie. Jak widać nadaje się nie tylko dla przedszkolaków. Na rozmowy o porach roku - w sam raz.

- , 2018-11-14
Podziel się ze znajomymi