Wiek: 2+

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Na wsi. Gra Loteryjka

Wiek: 2+

Umiejętności:

Na wsi. Gra Loteryjka

Ćwicz refleks i spostrzegawczość malucha!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
32,44 zł
25,95 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 27,93 zł

Gra Loteryjka. Na wsi to idealny wybór dla najmłodszych dzieci, na rozpoczęcie przygody z grami. Proste zasady i angażujące zadania pozwolą poćwiczyć pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Poszukiwanie i przyporządkowywanie żetonów do odpowiednich pól na planszy, zaangażuje dziecko i połączy zabawę z treningiem umiejętności.

Gra Loteryjka. Na wsi przybliży dziecku wiejski krajobraz, jego mieszkańców, zwierzęta domowe i gospodarskie oraz rośliny uprawne i kwiaty ogrodowe. Czy można przestraszyć stracha na wróble? Co obserwuje kot siedzący na dachu? Kto mieszka w wiejskiej zagrodzie? Po wesołej rozgrywce, żadne z tych pytań nie sprawi już problemu nawet najmłodszym graczom.

Okiem Eksperta

Loteryjki  to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata czy nauki języków. Pomagają ćwiczyć przede wszystkim spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks. Ich zaletą są bardzo ładne ilustracje.

Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Cztery warianty rozgrywki ułatwią dopasowanie gry do wieku i umiejętności dzieci. W zestawie znajduje się 36 żetonów i 6 plansz z kolorowymi ilustracjami Gabrieli Bieniek-Zaremby

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-11-4
  • Data wydania: wrzesień 2020
  • Ilustrator: Gabriela Bieniek-Zaremba
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...