Wiek: 4+

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Pojazdy. Gra loteryjka

Wiek: 4+

Umiejętności:

Pojazdy. Gra loteryjka

Gra dla wielbicieli pojazdów i maszyn!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
32,44 zł
22,71 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 39,90 zł

Gra Loteryjka. Pojazdy to oparta na prostych zasadach gra dla przedszkolaków, dzięki której poznają środki transportu, maszyny na placu budowy i pojazdy ratunkowe. Proste rozgrywki dostarczą najmłodszym dużo radości i pomogą ćwiczyć pamięć, koncentrację oraz spostrzegawczość. 

Loteryjka. Pojazdy - gra dla dzieci w wieku 4+

Dokąd jedzie motocyklista? Która maszyna porusza się na gąsienicach, a który z pojazdów włącza sygnały ostrzegawcze? Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzieć podczas gry w Loteryjkę! Jak wygląda autobus, koparka, radiowóz, a jak karetka? Obserwacja pojazdów znanych z codzienności to nie lada gratka dla małych miłośników pojazdów. 

Okiem Eksperta:

Loteryjki to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata czy nauki języków. Przede wszystkim pomagają ćwiczyć spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks. Ich zaletą są bardzo ładne ilustracje.

Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Pojazdy. Gra Loteryjka dla dzieci lubiących pojazdy

Celem gry Loteryjka jest dopasowanie 36 żetonów do 6 plansz i ułożenie ich w odpowiednim miejscu. Gra ma aż cztery warianty rozgrywek, które można dostosować do wieku i umiejętności graczy. Kolorowe i wesołe ilustracje Justyny Walczak zaangażują do zabawy najmłodszych. 

W serii: 

  • ISBN: 590-36-99821-49-7
  • Data wydania: maj 2021
  • Zawartość: 6 plansz, 36 żetonów
  • Ilustrator: Justyna Walczak
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi