Wiek: 3-5 lat

Gry Loteryjka

Gry Loteryjka

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Gry edukacyjne dla przedszkolaków

Gry edukacyjne dla przedszkolaków

Gry edukacyjne to twórcza rozrywka dla całej rodziny, doskonaląca spostrzegawczość, koncentrację, refleks i pamięć, a także umiejętność współdziałania.

Różnorodne i atrakcyjne warianty gry są oparte m.in. na uwielbianych przez dzieci aktywnościach i zabawach, a przy okazji wspierają myślenie logiczne, rozwój społeczny i emocjonalny, uczą umiejętności przestrzegania reguł i zdrowej rywalizacji.

Domino | Memory

Domino | Memory

Domino obrazkowe to wciągająca gra dla dzieci od trzeciego roku życia. Przez dopasowywanie obrazków dzieci rozwijają spostrzegawczość i logiczne myślenie, a wysoka jakość wykonania gry to gwarancja wspaniałej zabawy na długi czas.

Memory to klasyczne gry, które ćwiczą pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, spostrzegawczość i refleks. Memory na 3 sposoby zawiera trzy warianty o rosnącym stopniu trudności, które wciągają do zabawy dzieci w każdym wieku i o różnym temperamencie.

Bazgraki | Gryzmołki

Bazgraki | Gryzmołki

Bazgraki to książeczki z graficznymi łamigłówkami dla przedszkolaków od 3 do 6 lat. Różnorodne ćwiczenia przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni. Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster umożliwia zmazywanie i poprawianie odpowiedzi bez końca

Gryzmołki to pakiety kreatywnych zadań dla dzieci. W zestawie znajdziesz książeczkę z zagadkami oraz flamaster suchościeralny. Zadania opracowane przez ekspertów wspomagają rozwój dziecka, a piękne ilustracje zachęcają do zabawy. Na zmywalnych stronach zadania można wykonywać wielokrotnie!

Rysuję i zgaduję | Piszę i zmazuję

Rysuję i zgaduję | Piszę i zmazuję

Seria Rysuję i zgadujęoraz "Piszę i zmazuję" to 100 edukacyjnych zabaw, które rozwiną kluczowe kompetencje Twojego dziecka! W zestawie edukacyjnym znajdziesz książeczkę, dwustronne karty do wielokrotnego wypełniania i flamaster. Wybierz „Rysuję i zgaduję”, aby  zapewnić swojemu dziecku niekończącą się zabawę!

Kreatywne zestawy do nauki alfabetu i poznawania liczb od 1 do 10. Książeczki z różnorodnymi zadaniami i zabawy z wykorzystaniem ilustrowanych kart rozwijają kompetencje językowe i matematyczne.

Puzzle

Puzzle

Puzzle to fascynujący sposób na pobudzanie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości estetycznej i kształtowanie umiejętności wypowiadania się na temat oglądanych ilustracji!

Przy okazji dopasowywania dużych elementów dziecko kształtuje także spostrzegawczość, koncentrację i sprawność palców.

Zagadki i łamigłówki

Zagadki i łamigłówki

Zagadki i łamigłówki gwarantują wspólną zabawę i trening umysłu.

Każdy zestaw rozwija wiedzę o świecie, ćwiczą pamięć, koncentrację, myślenie logiczne, uczą języka angielskiego, a także wprowadzają w świat matematyki i ortografii.

Nauka języków (3-6 lat)

Nauka języków (3-6 lat)

Kompetencje językowe rozumiane jako znajomość języków obcych są nie do przecenienia w dorosłym życiu. Pozwalają zrozumieć kulturę innych krajów, style życia, przekonania i wartości ich mieszkańców, a także podróżować, podjąć edukację lub pracę za granicą.

Oferta Kapitana Nauki obejmuje gry do nauki angielskiego dla dzieci, karty obrazkowe, książki i układanki.

Książki dla dzieci

Książki dla dzieci

Pięknie ilustrowane książki dla dzieci od 3 lat. Publikacje rozwijają umiejętność skupienia uwagi i spostrzegawczość, a także zachęcają do opowiadania własnych historii.

Loading...