Wiek: 2+

Umiejętności:

  • -25%
-25%

Loteryjka Zwierzęta. Moja pierwsza gra

Wiek: 2+

Umiejętności:

Loteryjka Zwierzęta. Moja pierwsza gra

Poznaj zwierzaki w pierwszej grze dla maluchów!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
36,50 zł
27,38 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 22,45 zł

Czy znajdziesz w lesie wiewiórkę i sowę? Czy na Arktyce spotkasz lisa polarnego i maskonura? A może przeniesiesz się na sawannę, by obserwować zebrę i żyrafę? 

Poznaj mieszkańców afrykańskiej sawanny, arktycznej krainy lodu, wiosennej łąki, lasu czy wiejskiego gospodarstwa, losuj żetony i zapełnij planszę wesołymi zwierzakami!

Loteryjka Zwierzęta to niezwykle prosta gra dla maluchów. Gracze losują żetony i dopasowują je do odpowiednich miejsc na planszy. Wygrywa osoba, która pierwsza ułoży je wszystkie!

Loteryjka zwierzęta 2+

Rozpoznajcie i nazwijcie aż 36 zwierząt, ćwiczcie spostrzegawczość, pamięć oraz koordynację oko-ręka. Na graczy czekają 4 warianty rozgrywek, które zachęcą do gry również starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach, a także rozwijania pamięci wzrokowej.

Pełne humoru, barwne ilustracje Macieja Łazowskiego pobudzają wyobraźnię oraz stwarzają okazję do wielu pomysłowych zabaw, które opisano w instrukcji. 

W zestawie znajduje się 6 plansz i 36 żetonów. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy są idealne już dla dwulatków. 

Seria „Loteryjka” otrzymała wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2017 oraz w konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

W serii:

  • ISBN: 590-49-05917-52-2
  • Data wydania: październik 2023
  • Zawartość: 6 plansz + 36 żetonów
  • Ilustrator: Maciej Łazowski
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...