Historia Kapitana Nauki

Kapitan Nauka rozwija potencjał dzieci poprzez dostarczanie wysokiej jakości zestawów edukacyjnych, gier i książek dostosowanych do potrzeb i możliwości najmłodszych. 

Kapitan Nauka przypłynął z Wysp Naukowego Przylądka na wody niezwykłego Oceanu Dzieciństwa. Jego misją jest pokazanie najmłodszym, że nauka może być prawdziwą przygodą. Dzieciństwo to bowiem ocean pełen dzielnych marynarzy, którzy chętnie ruszają w nieznane – chcą odkrywać, doświadczać i wytyczać nowe szlaki.

Kapitan Nauka jest przewodnikiem dzieci w trakcie fascynujących wypraw. Chętnie zabiera najmłodszych w rejsy w kierunku Wysp Naukowego Przylądka i uczy ich nowych rzeczy o miejscu, z którego pochodzi.

Kapitan Nauka ma lunetę, która pomaga mu wypatrywać nowych wyzwań i przygód za linią horyzontu. Posiada też długie wąsy oraz czapkę, dzięki którym inni marynarze mogą z łatwością rozpoznawać go podczas żeglugi.

Chętnie zaprasza na pokład wszystkich, którzy chcą nauczyć się rozwiązywania problemów i zdobywać umiejętności niezbędne w dorosłym życiu, takie jak: podejmowanie decyzji, krytyczne myślenie, radzenie sobie ze stresem czy nadmiarem bodźców. Stawia zarówno na samodzielność, jak i na umiejętność współpracy, by skutecznie zdobywać wiedzę i środki potrzebne do każdej życiowej eskapady.

Kapitan Nauka - maskotka

Z dziećmi Kapitan Nauka dzieli pasję do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Dla rodziców to pomocny doradca, który bawi, rozwija i uczy dzieci. W jego skrzyni pełnej niewyczerpanych pomysłów kryją się takie skarby jak: gry, puzzle, książki, łamigłówki, loteryjki, memory, domina i wiele innych. Różnorodność kolorów, ilustracji, metodyki i form produktów w ofercie Kapitana Nauki jest wielobarwna jak podwodne życie oceanu, bo przecież wszechstronne doświadczenia najlepiej wspomagają rozwój i niosą wartościową naukę.


Kapitan Nauka w Dzień Dobry TVN

Rodzicom Kapitan Nauka oferuje nawigację w postaci systemu kompetencji zamieszczonego na produktach. Dzięki temu mogą oni świadomie rozwijać potencjał dzieci (poznawczy, matematyczny, językowy i społeczny), wzmacniać ich samodzielność życiową i poczucie wartości. Mogą spędzić czas z dziećmi na wspólnej zabawie, bezcennej i twórczej lekcji ze wzmacniania więzi. 

Kapitan Nauka pomaga cieszyć się dzieciństwem i poznawać świat z radością. Jest przewodnikiem, kompanem, autorytetem, a czasem bywa po prostu zapatrzonym w niebo marzycielem, który w obłokach szuka ukrytych kształtów i znaczeń, oraz zaprasza do beztroskiej zabawy z wyobraźnią.

Zapraszamy również do odwiedzenia anglojęzycznej strony: http://captainsmart.eu/

Loading...