Produkty Kapitana Nauki wspierają rozwój pięciu kluczowych KOMPETENCJI niezbędnych w XXI wieku: dostarczają rzetelnej wiedzy i uczą z niej korzystać z pomocą kreatywnego i bystrego umysłu, stymulują naukę języków obcych i rozwiązywania problemów dzięki myśleniu matematycznemu, a także pomagają wykształcić uniwersalne zdolności komunikacyjne, potrzebne do realizacji samodzielnych, przedsiębiorczych pomysłów w przyszłości. 

Na opakowaniach publikacji Kapitana Nauki zamieszczamy ikonki z praktycznymi UMIEJĘTNOŚCIAMI. System oznaczeń pozwala rodzicom i osobom pracującym z dziećmi szybko zweryfikować, jakie szczegółowe korzyści przyniesie dziecku zabawa z wybranym produktem. Dodatkowo na naszej stronie stronie rodzice mogą wyszukać produkty ćwiczące konkretne umiejętności, np. spostrzegawczość, czytanie ze zrozumieniem lub naukę liczenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć