Odpowiedzialnie wspieramy dzieci w rozwoju

Marka Kapitan Nauka powstała z przekonaniem, że wszystkie dzieci powinny mieć możliwość, by cieszyć się dzieciństwem i poznawać świat z radością. Zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za rozwój najmłodszych, dlatego od wielu lat szczególnie wspieramy tych, którzy nie mają łatwego dostępu do produktów edukacyjnych: podopiecznych z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Co roku wysyłamy do nich paczki na Mikołajki oraz na Dzień Dziecka. Współpracujemy także z Fundacją Dziecięca Fantazja, bierzemy udział w Wielkiej Zbiórce Książek, a produktami od Kapitana Nauki obdarowaliśmy już kilkaset ośrodków.

Podczas naszej akcji na Facebooku z okazji Dnia Dziecka 2018 zapytaliśmy klientów, komu jeszcze możemy pomóc. Odzew przerósł najśmielsze oczekiwania! Dzięki sympatykom Kapitana Nauki wybraliśmy 28 miejsc, do których pojechały paczki pełne zestawów edukacyjnych.

Lista placówek, którym już pomogliśmy >

Kapitan Nauka - zabawa, edukacja, rozwój

Fot. Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza im.Dr Ireny Białowny w Białymstoku

Kapitan Nauka - zabawy edukacyjne dla dzieci

Fot. Trojdenek Przedszkole nr 241 w Warszawie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć