Wiek: do 2 lat

Karty i książeczki kontrastowe

Karty i książeczki kontrastowe

Edukacyjne książeczki i karty obrazkowe stymulują wzrok malucha już od pierwszych dni życia. Zabawa z materiałami korzystnie wpływa na rozwój słuchu, wzroku i mowy niemowląt, a przede wszystkim buduje więź między opiekunami a dzieckiem. 

Karty obrazkowe

Karty obrazkowe

Karty obrazkowe dla dzieci z poradnikiem dla rodziców wspomagają wczesny rozwój umysłowy dzieci.

W skład zestawu wchodzi 17 trwałych kart z kolorowymi ilustracjami, dostosowanych do wieku najmłodszych dzieci.

Książki sensoryczne, aktywne czytanie

Książki sensoryczne, aktywne czytanie

Książeczki sensoryczne pomogą rodzicom w budowaniu więzi z dzieckiem, a także wyciszą malucha przed snem. Każdy tytuł przedstawia krótką opowieść i jest opatrzony kolorowymi ilustracjami, które przyciągają uwagę dziecka.

Książeczki zawierają elementy sensoryczne, które wspomagają rozwój zmysłów oraz motorykę małą. Produkty zostały wykonane z trwałego materiału i są bezpieczne dla dzieci.

Układanki malucha

Układanki malucha

Układanki malucha to zestawy dwu- i trzyelementowych puzzli, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka.

Podczas zabawy z puzzlami po angielsku dzieci ćwiczą koordynację oko-ręka, spostrzegawczość i koncentrację, a przy tym poznają angielskie nazwy zwierząt, kolorów i liczb.

Gry Loteryjka

Gry Loteryjka

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Książeczki kartonowe

Książeczki kartonowe

Edukacyjne książeczki kartonowe wspomagają rozwijanie spostrzegawczości u dzieci już od narodzin. Atrakcyjne, kolorowe ilustracje umożliwiają rozpoznawanie rożnych obiektów z najbliższego otoczenia dziecka.

Zabawa z książeczką to doskonały sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, ale także na ćwiczenie koncentracji, stymulowanie rozwoju mowy i poszerzaniu słownictwa.

Angielski dla malucha

Angielski dla malucha

Dzięki zabawie z kartami dzieci poznają najważniejsze angielskie słówka dotyczące kolorów, przedmiotów z najbliższego otoczenia, popularnych owoców i warzyw, wiejskich i egzotycznych zwierząt, części ciała oraz zimowych ubrań i aktywności poza domem.


Poradnik dla opiekunów zawiera listę wszystkich angielskich słówek z wybranego zestawu, wraz tłumaczeniem i wymową, pomysły na zabawy i gry z wykorzystaniem kart. W niektórych pakietach zamieszczono również proste, ilustrowane zadania dla dzieci.

Montessori

Montessori

Skorzystaj ze znanej na całym świecie metody Montessori, aby stymulować rozwój mowy swojego dziecka w czasie wspólnej zabawy. Seria kart Montessori otrzymała główną nagrodę w konkursie Świat Przyjazny Dziecku.

Loading...