Wiek: 1-3 lata

Umiejętności:

  • -25%
  • Nowy
-25%

Maluch mówi. Pierwsze słowa i dźwięki

Wiek: 1-3 lata

Umiejętności:

Maluch mówi. Pierwsze słowa i dźwięki

Uczę się mówić!


Darmowa dostawa od 59 zł

Darmowa dostawa od 59 zł
38,00 zł
28,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19,95 zł

Pakiet książeczek dla maluchów przedstawiający świat i wspomagający rozwój mowy 

Maluch mówi. Pierwsze słowa i dźwięki (1–3 lata) to zestaw trzech książeczek obrazkowych wraz z naklejkami, dzięki którym najmłodsze dzieci poznają zwierzęta, a także ulubione aktywności na placu zabaw. 

Na kolorowych rozkładówkach znajdują się duże fotografie uzupełnione o barwne ilustracje wraz z krótkimi tekstami, które rozbudzą ciekawość najmłodszych, a także ułatwią zapamiętanie nowych słów. Do zestawu dołączono również naklejki z wyrazami dźwiękonaśladowczymi imitującymi odgłosy przyrody, zwierząt czy ludzi. 

Czytanie i oglądanie książeczek oraz powtarzanie dźwięków i pierwszych słów wzbogaca słownik dziecka i jego wiedzę o świecie, a także przygotowuje do mówienia pierwszych zdań. 

Książeczki z naklejkami z zestawu Maluch mówi. Pierwsze słowa i dźwięki to świetna pomoc wspierająca rozwój mowy i spostrzegawczości u maluchów, a także pomysł na wspólne spędzenie czasu, również podczas spacerów i podróży.

  • ISBN: 978-83-67816-85-4
  • Data wydania: listopad 2023
  • Stron: 30
  • Zawartość: 3 książki + naklejki
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...