Wiek: 0-12 miesięcy

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Cześć, maluszku! Paka niemowlaka

Wiek: 0-12 miesięcy

Umiejętności:

Cześć, maluszku! Paka niemowlaka

Rodzinne zabawy na cały rok!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
52,29 zł
36,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 38,43 zł

Podaruj dziecku niepowtarzalną pamiątkę, buduj więź i wspólnie odkrywajcie świat!

Karty z najważniejszymi krokami milowymi w rozwoju dziecka to niepowtarzalna pamiątka – wystarczy zrobić zdjęcie i wpisać datę, by móc wracać do tych chwil w przyszłości, przypominając sobie pierwszy uśmiech, pierwszy obrót, pierwsze słowo, pierwsze kroki czy rodzinną wyprawę. To również zachęta do budowania bliskości i niepowtarzalnej więzi ze swoim dzieckiem. 

Cześć, maluszku! Paka niemowlaka to wyjątkowy zestaw prezentowy dla malutkiego dziecka i jego rodziców, który pozwoli wspierać rozwój maluszka oraz zbierać fotograficzne pamiątki najważniejszych wydarzeń z pierwszego roku życia dziecka i jego rodziny.

W pakiecie znajdują się: książeczka z kartami kontrastowymi, która zachęca niemowlaka do aktywnego patrzenia i rozwija widzenie kształtów oraz kolorów, karty do pamiątkowych zdjęć i zapisywania najważniejszych kroków milowych w rozwoju malutkiego dziecka od narodzin do 12. miesiąca życia, a także dekoracja pokoju dziecięcego – karuzela do zawieszenia kart (do prostego, samodzielnego montażu) stymulująca rozwój zmysłów.

Cześć, maluszku! Paka niemowlaka - wizualizacja

Specjalnie przygotowana książeczka kontrastowa oraz dekoracja z zestawu Cześć, maluszku! Paka niemowlaka będą towarzyszyć rodzinie w odkrywaniu świata i zabawach przez cały rok. Dzięki obserwacji kart zawieszonych na karuzelce maluch będzie rozwijał zmysły. 

Zabawy polegające na chwytaniu i obracaniu kart będą kształtować motorykę małą, a wskazywanie paluszkiem poszczególnych elementów oraz nazywanie tego, co widać na kartach, będzie stymulować rozwój mowy.  

W serii:

  • ISBN: 978-83-67816-35-9
  • Data wydania: październik 2023
  • Zawartość: książeczka kontrastowa + karty do zdjęć + karuzela do samodzielnego montażu
  • Ilustrator: Agata Matraś, Magdalena Popovics, Ewa Iwaniuk
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...