Wiek: 1+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -60%
-60%

Witaj, wiewiórko!

Wiek: 1+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Witaj, wiewiórko!

Zadbaj o prawidłowy rozwój zmysłów dziecka!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
35,14 zł
14,06 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 11,07 zł

Witaj, wiewiórko to książeczka z serii Dotknij natury wspierającej rozwijanie zmysłów u najmłodszych dzieci. Na każdej stronie czekają dziuple, okienka i inne elementy, które zadbają o wzmocnienie zmysłu dotyku, a barwne i wesołe ilustracje autorstwa Agnese Baruzzi, przyciągną uwagę najmłodszych, zainteresują oraz pobudzą wyobraźnię. 

Fabuła: 

To opowieść o małej wiewiórce, której towarzyszymy podczas poznawania świata i pierwszego zetknięcia z pięknem natury. Rudasek odkrywa smaki i zapachy leśnych przysmaków, a także bierze przykład z rodziców i uczy się panujących w lesie zasad. Biega, skacze, chowa żołędzie oraz ucieka przez niebezpieczeństwami, coraz więcej dowiadując się o otaczającym świecie. 

Witaj, wiewiórko! - książeczka sensoryczna dla dzieci 1+

Zaproś dziecko do świata natury i pokaż mu, że przyroda opowiada piękne historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. Historia wiewiórki rozwinie zainteresowania dzieci, a także zachęci je do dalszego odkrywania świata.

Książeczka ma twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują najwyższą jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy z maluszkami. 

Witaj, wiewiórko! pochodzi z serii książeczek Kapitana Nauki Dotknij natury!

Autorka:

Gabriele Clima - włoski pisarz, autor książeczek obrazkowych i książeczek dla dzieci i młodzieży, książeczek obrazkowych, w tym bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”.

Ilustratorka:

Agnesse Baruzzi – ilustratorka książeczek z serii „Dotknij Natury”. Ukończyła studia w Istituto Superiore per le Industrie Artistiche w Urbino. Publikuje własne książki dla dzieci, prowadzi warsztaty w szkołach i bibliotekach.

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-44-6
  • Data wydania: luty 2021
  • Stron: 24
  • Autor: Gabriele Clima
  • Ilustrator: Agnese Baruzzi
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...