Wiek: 2+

Umiejętności:

  • -25%
-25%

Loteryjka Kolory. Moja pierwsza gra

Wiek: 2+

Umiejętności:

Loteryjka Kolory. Moja pierwsza gra

Pierwsza gra o kolorach dla maluchów!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
36,50 zł
27,38 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 22,45 zł

Gdzie ukrył się fioletowy kameleon? Czy to lew z pomarańczową grzywą wygląda z nory? A może odnajdziesz czerwoną biedronkę?

Czy wiesz, dlaczego ćwiczenie spostrzegawczości jest tak istotne dla Twojego dziecka? To dzięki niej zapamiętuje drogę do domu, może zostać mistrzem zabawy w chowanego i pięknie sprzątać swój pokój. Teraz możesz ćwiczyć z nim spostrzegawczość w czasie dobrej zabawy!

Loteryjka Kolory to niezwykle prosta gra dla maluchów. Mali gracze losują żetony i dopasowują je do odpowiednich miejsc na planszy. Wygrywa osoba, która pierwsza ułoży je wszystkie!

Moja pierwsza gra loteryjka Kolory Gra dla najmłodszych; rozpoznawanie kolorów

Co jest zielone jak trawa, a co czerwone jak muchomor? Gra rozwija umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów, a także ćwiczy spostrzegawczość, pamięć oraz koordynację oko-ręka.  

Cztery warianty rodzinnej rozgrywki zachęcą do gry również starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach, a także rozwijania pamięci wzrokowe.

Pełne humoru, barwne ilustracje Jakuba Haremzy pobudzają wyobraźnię oraz stwarzają okazję do wielu pomysłowych zabaw, które opisano w instrukcji. 

W zestawie znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz oraz 36 okrągłych żetonów. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy są idealne już dla dwulatków. 

Seria „Loteryjka” otrzymała wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2017 oraz w konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

W serii:

  • ISBN: 590-49-05917-51-5
  • Data wydania: październik 2023
  • Zawartość: 6 plansz + 36 żetonów
  • Ilustrator: Jakub Haremza
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...