Wiek: 3–5 lat

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Baw się i ucz! Angielski dla przedszkolaka

Wiek: 3–5 lat

Umiejętności:

Baw się i ucz! Angielski dla przedszkolaka

Hello! How are you? 

Rozwiązuj zagadki, baw się i mów po angielsku!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
52,29 zł
36,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 43,92 zł

Angielski dla przedszkolaka (3–5 lat) to zestaw pomysłowych  i rozwijających zabaw, z którymi dzieci poznają ponad 100 pierwszych słówek, wyrażeń i prostych zdań. Dzięki różnorodnym kreatywnym materiałom do nauki angielskie słówka same wchodzą do główki! W pakiecie znajdują się zagadki obrazkowe, książeczka-harmonijka A Day in a Park, materiały do wycięcia oraz naklejki. 

Zagadki obrazkowe to aktywna forma poznawania angielskiego słownictwa dotyczącego emocji, przyrody, zawodów i codziennych czynności. Na kartach znajdują się bogato ilustrowane polecenia po angielsku, a na odwrocie polskie tłumaczenia pytań odpowiedziami. 

Baw się i ucz! Angielski dla przedszkolaka - Zagadki obrazkowe

Książeczka-harmonijka A Day in a Park łączy atrakcyjną historyjkę obrazkową z zagadkami i kolorowankami, oswajając dziecko ze słownictwem dotyczącym przyrody i zabaw na dworze.

Materiały do wycięcia ułatwiają zapamiętanie słówek związanych z jedzeniem i ubraniem na każdą porę roku. To idealny sposób, by przećwiczyć słownictwo podczas ulubionych przez dzieci zabaw w gotowanie i wymyślanie strojów. Do zestawu dołączone są również naklejki, które pozwalają powtórzyć i sprawdzić rozumienie 48 angielskich słówek.

Angielski dla przedszkolaka (3–5 lat) to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą oswajać dziecko z językiem obcym podczas codziennych zajęć oraz dla nauczycieli prowadzących zajęcia w grupach przedszkolnych. Różnorodne materiały świetnie sprawdzą się podczas nauki indywidualnej, w parach lub w gronie kilkorga dzieci.

W serii:

  • Baw się i ucz! Angielski dla ucznia 
  • ISBN: 978-83-67816-46-5
  • Data wydania: październik 2023
  • Stron: 118
  • Zawartość: zagadki obrazkowe (96 str.), książeczka-harmonijka (12 str.), materiały do wycięcia (10 str.), naklejki
  • Ilustrator: Monika Domaradzka, Katarzyna Nowakowska
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...