Wiek: 5-7 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Angielski. Find and match. Zagadki obrazkowe

Wiek: 5-7 lat

Umiejętności:

Angielski. Find and match. Zagadki obrazkowe

100 wciągających zagadek do nauki angielskiego!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
25,62 zł
20,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,83 zł

Angielski. Find  and match. Zagadki obrazkowe to wyjątkowa propozycja dla dzieci, które rozpoczynają naukę angielskiego w przedszkolu lub pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Zagadki zaangażują najmłodszych do zabawy połączonej z treningiem umysłu, podczas której poćwiczą koncentrację, spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Zestaw zagadek świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego spędzania czasu, jak i w czasie podróży czy zabaw w plenerze.

Angielski. Find and match. Zagadki obrazkowe to książeczka z blisko 100 zadaniami

Angielski. Find and match. Zagadki obrazkowe to książeczka z blisko 100 zadaniami, wśród których znalazło się wyszukiwanie niepasujących elementów, łączenie rysunków z podpisami czy wskazywanie przeciwieństw. Podczas rozwiązywania zagadek dziecko oswaja się z językiem: słownictwem, gramatyką i zastosowaniem języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Dzięki odpowiedziom na odwrocie kart, dziecko szybko może sprawdzić poprawność wykonanych zadań.

Zagadki urozmaicają kolorowe ilustracje Moniki Domaradzkiej, które pomogą lepiej zapamiętać i skojarzyć angielskie słówka z obrazkami.

W serii również:

  • ISBN: 978-83-66404-77-9
  • Data wydania: sierpień 2020
  • Autor: Dorota Kondrat
  • Ilustrator: Monika Domaradzka
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...