Wiek: 3-9 lat

Umiejętności:

  • -30%
  • Top
-30%

Gotowanie. Gra edukacyjna

Wiek: 3-9 lat

Umiejętności:

Gotowanie. Gra edukacyjna

Nowe wydanie bestsellera!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł
34,09 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 47,92 zł

Gra Gotowanie to wyjątkowa propozycja dla dzieci w wieku 3-9 lat, dzięki której zainteresują się kulinariami, poznają tajniki przygotowywania popularnych dań i dowiedzą się więcej o zasadach zdrowego odżywiania. 

Znajomość produktów i dań to nie wszystko! Najmłodsi wezmą też udział w wyścigu po tytuł mistrza gotowania na czas. Poćwiczą refleks, spostrzegawczość, koncentrację i pamięć, rywalizując o wygraną z rówieśnikami lub bliskimi. Każda kulinarna rozgrywka wpłynie także na poprawę umiejętności logicznego myślenia. Gra to także okazja do wspólnego spędzania czasu i zwrócenia uwagi najmłodszych na potrzeby żywieniowe oraz zachęta do rozpoczęcia przygody z gotowaniem. 

Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania gry do nauki angielskiego, ponieważ zawiera dwujęzyczne podpisy pod składnikami, anglojęzyczne warianty rozgrywek oraz nagrania mp3 wszystkich słówek (do pobrania ze strony: www.KapitanNauka.pl/gotowanie).

O smakowite i zachęcające do gry ilustracje zadbał Maciej Łazowski. Kolorowe składniki, potrawy i inne elementy przykują uwagę dziecka i rozbudzą jego wyobraźnię i kreatywność. 

Pożywna zupa jarzynowa, chrupiąca pizza, a może kolorowa sałatka owocowa? To wszystko znajdziecie we wnętrzu gry Gotowanie! Nie ma mowy o nudzie, w środku aż 12 różnych wariantów rozgrywek! 

Gra Gotowanie otrzymała w wyróżnienie 9. edycji konkursu Zabawka Roku 2018, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

Gra zawiera: 4 talerze z potrawami, 4 dwustronne listy zakupów i 36 żetonów ze składnikami. Zasady gry zostały wyjaśnione w dołączonej instrukcji. Nagrania MP3 dostępne są w zakładce "Załączniki".

Patroni

Nagrania do pobrania

Nagrania mp3 wszystkich słówek do pobrania znajdują się w zakładce "Załączniki". Słówka czyta George Norman.

 

  • ISBN: 590-37-92767-01-2
  • Data wydania: Listopad 2019
  • Zawartość: 4 talerze z potrawami, 4 dwustronne listy zakupów, 36 żetonów ze składnikami, nagrania MP3
  • Ilustrator: Maciej Łazowski
Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Gra gotowanie - nagrania

Pliki do pobrania (445.89k)
Podziel się ze znajomymi
Loading...