• -50%
  • Top
-50%
Wiek: 7-99

Umiejętności:

Mały inwestor. Gra rodzinna

Gra o domowych finansach

52,76 zł
26,38 zł

Chcesz wprowadzić swoje dziecko do świata domowych finansów?

Tylko nie wiesz, jak się do tego zabrać? Najlepiej przez wspólną, wciągającą zabawę. Najlepiej - grając w Małego inwestora. To gra, w której liczy się dobry plan, spryt, a czasem i łut szczęścia. Wygrywa ten, kto pierwszy zdobędzie pieniądze na super wakacje.

Gra, który uczy, jak zarabiać, pomnażać i mądrze wydawać pieniądze

Gracze kombinują, co może przynieść im dochód. Chwilowa pożyczka, aby kupić hulajnogę i zarobić na rozwożeniu paczek sąsiadom? Sprzedaż zabawek na wyprzedaży garażowej i lokata bankowa, aby pomnożyć zarobione pieniądze? Czasem warto oszczędzać, a czasem inwestować. 

Obmyślając zwycięską taktykę, dzieci trenują też dodawanie, odejmowanie i myślenie logiczne oraz rozwijają umiejętność koncentracji i kreatywność.

Mały inwestor. Gra rodzinna. Kapitan Nauka - emocjonująca rozgrywka

To jak? Do biegu gotowi start!

Poczujcie dreszczyk emocji, gdy ryzykuje się oszczędności. I radość zwycięstwa, gdy uda się przed innymi zebrać potrzebną sumę pieniędzy. 

A czeka na was aż 24 super atrakcji. Lot balonem, obóz żeglarski czy ogromna zjeżdżalnia w wesołym miasteczku.  

Mały inwestor. Gra rodzinna - elementy gry


Okiem Eksperta

Interesująca gra, która wprowadza dzieci w podstawy zarządzania finansami domowymi. Wszystko jest jak w życiu – można inwestować i zarabiać, a także trzeba ponosić koszty stylu życia czy zdarzeń losowych. Mały inwestor pomaga rozwijać odpowiedzialność finansową u dzieci i uczy, jak gospodarować swoimi pieniędzmi. 

Kasia Iwanoska, autorka bloga finansoweodkuchni.pl, strateżka biznesu, trenerka, inwestorka.

Bajeczne ilustracje Anny Kalicińskiej zachęcają do podróżowania i aktywnego wypoczynku, pokazując, jak wiele miejsc warto odwiedzić. Plansza  została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje wytrzymałość podczas emocjonującej zabawy. 

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-85-5
  • Data wydania: maj 2022
  • Zawartość: plansza, 42 karty, 100 banknotów, 40 żetonów w 5 kolorach, pionki i kostka
  • Ilustrator: Anna Kalicińska
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Mały inwestor - instrukcja

Pliki do pobrania (2.68M)
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć