Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Logika. Gra edukacyjna

Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

Logika. Gra edukacyjna

3 gry rozwijające myślenie logiczne i wiedzę przyrodniczą!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
36,50 zł
29,20 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 31,43 zł

Logika to gra edukacyjna dla ciekawych świata przedszkolaków, która połączy wesołą zabawę z ćwiczeniem myślenia logicznego. Barwne układanki zapewniają wiele form rozrywki, do której nie wkradnie się nuda. Dzięki grze, dzieci rozwiną praktyczne umiejętności: określania następstwa czasu, związków przyczynowo-skutkowych, rozpoznawania przeciwieństw czy liczenia w zakresie 1-10. Zabawa z grą to świetny wstęp do dyskusji o konieczności ochrony środowiska i zależności człowieka od pór roku. 

Gra edukacyjna Logika to także źródło wiedzy przyrodniczej. Obserwowanie i odkrywanie natury jeszcze nigdy nie było tak fascynujące! Dzieci dowiedzą się:

  • Jak wygląda przyroda o różnych porach roku? 0
  • Skąd bierze się miód?
  • Czym różnią się ryby żyjące w morskich akwenach?

Najmłodsi poznają odpowiedzi na wiele innych przyrodniczych pytań! To połączenie układania puzzli, rozwiązywania zagadek i przyswajania wiedzy przyrodniczej podczas zabawy. 

Okiem Eksperta

Dlaczego niektóre dzieci od najmłodszych lat mają niezwykłą łatwość w radzeniu sobie ze złożonymi zadaniami zarówno w szkole, jak i w życiu? To dzięki umiejętności myślenia logicznego, m.in. porządkowania informacji, łączenia faktów oraz wyciągania wniosków. Można ćwiczyć te zdolności już na wczesnym etapie rozwoju, właśnie dzięki grze „Logika”. Zabawne zadania, przyrodnicza tematyka i ilustracje doskonałe w kresce i formie – to najlepsze, co możemy dać dzieciom. 

Ania Oka

dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl 

Zestaw zawiera 8 układanek 6-elementowych w kształcie koła z porami dnia i roku oraz gatunkami zwierząt, 8 układanek 2-3 elementowych z przeciwieństwami i związkami przyczynowo-skutkowymi. Różnorodne puzzle zostały wzbogacone barwnymi ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej, które pomogą dziecku lepiej zrozumieć procesy zachodzące w przyrodzie i rozwinąć wyobraźnię. 

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-10-7
  • Data wydania: październik 2020
  • Zawartość: układanki 6-elementowe, układanki 2- i 3-elementowe
  • Ilustrator: Aleksandra Krzanowska
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...