Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • -20%
  • Top
-20%

Potwory Głodomory. Gra na liczenie

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

Potwory Głodomory. Gra na liczenie

Do nauki liczenia i działań ćwiczenia!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł
35,71 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 38,43 zł

Nauka dodawania i odejmowania na wesoło

Gra Potwory i głodomory to niezbędnik w matematycznej edukacji najmłodszych. Nauka liczenia zamieni się w świetną zabawę, podczas której dziecko zrozumie istotę działań matematycznych i poćwiczy dodawanie i odejmowanie liczb w zakresie 1-20

Rozgrywki w towarzystwie sympatycznych potworów sprzyjają również rozwojowi spostrzegawczości i koncentracji u maluchów. Pobudzą wyobraźnię i wprowadzą w zasady rywalizacji.

Głównymi bohaterami gry są wesołe potwory, ale nie dajcie im się zwieść! Kolorowe i uśmiechnięte stworzenia to straszne głodomory i to właśnie zadaniem graczy będzie ich nakarmienie i policzenie – ile mają rąk, głów, oczu, a ile nóg? A ile pysznych przekąsek potrafią zjeść?

Okiem eksperta:

Dzięki kolorowym stworom gracze doskonalą umiejętność liczenia, poznają liczby oraz odkrywają tajniki układania równań matematycznych. Wesoła szata graficzna i różne warianty gry zachęcają do zabawy zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Wspaniała rozrywka również dla niejadków!

Monika Sobkowiak – nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda. Autorka bloga Pani Monia, który jest kopalnią inspiracji dla twórczych nauczycieli.

W grze może wziąć udział od 1 do 4 graczy, do wyboru są 3 różne warianty rozgrywek, czas przewidziany na każdą to ok. 10-20 minut.

Pudełko zawiera: żetony z liczbami, kolorami i częściami ciała potworów oraz paski z potworami i przysmakami do układania plansz. Zasady gry szczegółowo wyjaśni instrukcja w języku polskim i angielskim.

Dostępne jest również międzynarodowe wydanie gry Potwory głodomory - Hungry Monsters. Counting Game. Captain Smart.

W serii:

  • ISBN: 590-76-08646-79-9
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...