Wiek: 6-99 lat

Umiejętności:

  • -30%
  • Top
-30%

Żaby czy kraby? Gra matematyczna na mnożenie

Wiek: 6-99 lat

Umiejętności:

Żaby czy kraby? Gra matematyczna na mnożenie

Strategiczna gra do nauki tabliczki mnożenia do 100


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł
31,24 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 38,43 zł

Nauka tabliczki mnożenia i zabawa w jednym!

Żaby czy kraby to wyjątkowa gra matematyczna do nauki mnożenia w zakresie 100. Angażuje wyobraźnię, pozwala samodzielnie zrozumieć istotę działań, a nie tylko wyuczyć się wyników na pamięć. Dziecko bez trudu opanuje tabliczkę mnożenia, co na pewno zaprocentuje podczas szkolnych lekcji matematyki. Nauczy się elastyczności w liczeniu i wykonywaniu trudniejszych działań matematycznych oraz rozpocznie wykorzystywanie wiedzy w codziennych sytuacjach. Umiejętność mnożenia przyda się w przyszłości np. podczas zakupów, przy przeliczaniu składników, porcji itp.

Dzięki grze, dziecko rozwija nie tylko umiejętność mnożenia, ale również ćwiczy koncentrację, pamięć i uczy się myślenia strategicznego, które doprowadzi go do zwycięstwa.

Okiem eksperta:

Intrygująca gra rozwijająca umiejętności w zakresie mnożenia. Stymuluje koncentrację, spostrzegawczość oraz wybór najefektywniejszej strategii prowadzącej do wygranej. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Kinga Gałązka – matematyk, ekspert Ośrodka Rozwoju Edukacji, konsultant w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Atutem gry jest jej uniwersalność oraz możliwość grania w międzynarodowym środowisku, dołączona instrukcja została przygotowana w 2 językach – polskim i angielskim.
W grze może wziąć udział 2-4 graczy, rozgrywki trwają około 20-40 minut.

W skład zestawu wchodzą: zestawie 1 duża dwustronna plansza, 1 mała dwustronna plansza działań, 20 dużych żetonów, 4 małe żetony do wykonywania działań.

Dostępne jest również międzynarodowe wydanie gry Żaby czy kraby - Frogs or Crabs? Multiplication Game. Captain Smart

W serii:

  • ISBN: 590-76-08646-68-3
  • Data wydania: sierpień 2019
  • Ilustrator: Ewa Iwaniuk
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...