• -20%
  • Top
-20%
Wiek: 4-10 lat

Umiejętności:

Zakodowany zamek. Gra na kodowanie

Odkrywaj tajniki programowania i przeżyj wspaniałą przygodę!

48,70 zł
38,96 zł

Na start dla przyszłych programistów

Kapitan Nauka wie, że kto umie programować, ten ma więcej możliwości na rynku pracy i nie tylko. Wie też, jak zachęcić dzieci do nauki tej umiejętności. Na początek można bez komputera i na wesoło. 

Poczuj moc drużyny i prześcignij ducha

Zakodowany zamek to gra, która uczy nie tylko programowania, ale i współpracy. Dzieci wspólnie układają odpowiednie sekwencje kart, które poprowadzą czarodzieja do ukrytych skarbów, zanim duch wyjdzie z zamkowej wieży. Uczą się tworzenia zrozumiałych komunikatów oraz algorytmów.

Zakodowany zamek - kodowanie offline dla dzieci

Rozwój dziecka gwarantowany 

Gra wykorzystuje STEM, czyli nowe podejście do uczenia się. Łączy zagadnienia z różnych obszarów: nauk ścisłych, nowoczesnych technologii, inżynierii i matematyki, pozwala efektywniej myśleć, rozwiązywać problemy.

Okiem Eksperta

Oryginalna gra kooperacyjna o interesującej fabule i intrygującej szacie graficznej, wprowadzająca w podstawy programowania oraz tworzenia algorytmów. Podczas nabywania umiejętności kodowania gracze współpracują ze sobą, doskonaląc kompetencje społeczne i cyfrowe – kluczowe w nowym społeczeństwie informacyjnym. Wartościowa pomoc dydaktyczna dla nauczycieli edukacji początkowej oraz emocjonująca gra rodzinna o walorach integrujących.

dr Aleksandra Szyller, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wykładowca akademicki na Wydziale Pedagogicznym UW, prowadząca szkolenia dla nauczycieli, właścicielka firmy szkoleniowej www.mamtemoc.edu.pl

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-04-6
  • Data wydania: wrzesień 2020
  • Zawartość: plansza, żetony, karty, instrukcja
  • Autor: Hubert Bobrowski
  • Ilustrator: Justyna Hołubowska-Chrząszczak
Przeczytaj 11 opinii na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Zakodowany Zamek - instrukcja

Pliki do pobrania (4.58M)
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć