Wiek: 8+

Umiejętności:

  • -20%
  • Top
-20%

Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie

Wiek: 8+

Umiejętności:

Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie

Międzygalaktyczny wyścig z nauką kodowania


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
52,76 zł
42,21 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 45,43 zł

Na start dla przyszłych programistów

Kapitan Nauka wie, że kto umie programować, ten ma więcej możliwości na rynku pracy i nie tylko. Wie też, jak zachęcić dzieci do nauki tej umiejętności. Zakodowany kosmos to kolejna gra w serii, która wykorzystując STEM, wprowadza graczy do świata algorytmów bez użycia komputera! 

A teraz nowe zasady, więcej akcji! 

Kapitan Nauka zaprasza na pokład statku kosmicznego

Dzieci wcielają się w role pilotów statków kosmicznych i starają się dotrzeć do międzygwiezdnych baz swoich współzawodników. Kto pierwszy zdobędzie wszystkie trzy bazy (ułoży do nich trasy), wygrywa puchar Międzygalaktycznego Grand Prix Pojazdów Kosmicznych.

Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie (8+) - rozgrywka, kodowanie offline dla dzieci

Rozwój dziecka gwarantowany

Myślenie logiczne, orientacja przestrzenna, koncentracja, wytrwałość oraz cierpliwość w poszukiwania rozwiązań – bez tego nie da się wygrać, omijając kosmiczne przeszkody, blokując innych graczy i wykorzystując ułożone przez nich trasy. 

Zakodowany kosmos. Gra na kodowanie dla dzieci. Kapitan Nauka - gra dla dzieci 8+

Okiem Eksperta

Kolejna po „Zakodowanym zamku” gra wprowadzająca w podstawy programowania i tworzenia algorytmów z wykorzystaniem instrukcji warunkowych oraz pętli. Zdobywając umiejętności kodowania, pojedynczy gracze lub całe zespoły rywalizują ze sobą w przestrzeni kosmicznej. Niespodziewane zwroty akcji (pola specjalne), możliwość blokowania innych, wielokrotnej modyfikacji ułożonych już tras sprawiają, że gra trzyma w napięciu do samego końca, czyniąc każdą nową rozgrywkę niepowtarzalną przygodą. 

dr Aleksandra Szyller, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wykładowca akademicki na Wydziale Pedagogicznym UW, prowadząca szkolenia dla nauczycieli, właścicielka firmy szkoleniowej www.mamtemoc.edu.pl

Kosmiczne ilustracje Adama Pękalskiego przenoszą graczy do międzygwiezdnej galaktyki i zachęcają do zabawy, przy okazji której poznają podstawy programowania. Plansza, żetony i puzzle zostały wykonane z grubej tektury, co jest gwarancją bezpiecznej zabawy oraz wytrzymałości nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek. 

Gra na kodowanie „Zakodowany kosmos” - nauka programowania dla dzieci

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-96-1
  • Data wydania: marzec 2022
  • Zawartość: plansza, 72 żetony, puzzle, pionki, instrukcja
  • Ilustrator: Adam Pękalski
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Zakodowany kosmos - instrukcja

Pliki do pobrania (1.16M)
Podziel się ze znajomymi
Loading...