Wiek: 4-9 lat

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Na tropie zwierząt. Smart bingo. Gra edukacyjna

Wiek: 4-9 lat

Umiejętności:

Na tropie zwierząt. Smart bingo. Gra edukacyjna

Zostań uważnym obserwatorem przyrody!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
36,50 zł
25,55 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 35,92 zł

Czas na przyrodniczą wycieczkę! Czy wiesz, co to za zwierz? Kogo spotkasz w lesie, w parku, ogrodzie lub gospodarstwie wiejskim?
Idź po śladach i zwracaj uwagę na szczegóły, aby wytropić zwierzęta.

Smart Bingo. Na tropie zwierząt to gra edukacyjna dla przedszkolaków i młodszych uczniów, którzy interesują się zwierzętami, lubią je obserwować i spędzać czas w kontakcie z przyrodą. Podczas rozgrywek poćwiczą koncentrację, refleks i spostrzegawczość, a w drodze do zwycięstwa nauczą się strategicznego działania. Gra sprawdzi się podczas rodzinnych rozgrywek i do zabawy w pojedynkę.

Początkujący gracze muszą wyszukać liście w wylosowanym kolorze. Celem jest zaznaczenie czterech sąsiadujących ze sobą pól (w pionie, poziomie lub po skosie). W trudniejszej wersji, gracze szukają na planszy zwierzęcia lub jego tropu.Na tropie. Smart bingo - gra edukacyjna dla dzieci
Atutem gry jest koło losujące, które wyznacza rytm rozgrywek i łączy atrakcyjną tematykę ze znanymi rozgrywkami w bingo. Jak najszybciej odszukajcie na swojej planszy wylosowany kolor lub trop. Musicie wytężyć wzrok, bo rysunki na kole i planszach nieznacznie się różnią!

Na tropie zwierząt - gra o zwierzetach dla dzieci

Okiem Eksperta:

To kolejna ciekawa gra z serii Smart Bingo, która zachęci do zabawy małych i dużych miłośników przyrody. Dzięki barwnym ilustracjom dzieci odkryją, że zwierzęta pozostawiają po sobie najróżniejsze tropy i ślady, a proste zasady pomogą im w rozwijaniu percepcji wzrokowej, spostrzegawczości i koncentracji uwagi. Gra może stanowić wartościowe uzupełnienie zajęć w przedszkolu i szkole, a także zapewnić emocjonującą rozrywkę dla całej rodziny. - Magdalena Tokarczyk, nauczycielka wychowania przedszkolnego, autorka bloga Przedszkolankowo.pl, mama trójki chłopców.

O realistyczne rysunki zwierząt i ich tropów zadbała Monika Pieczka. Wszystkie elementy gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość podczas emocjonujących rozgrywek.

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-53-4
  • Data wydania: wrzesień 2021
  • Zawartość: dwustronne plansze, koło losujące, żetony, pasek zwycięstwa, trofeum
  • Ilustrator: Monika Pieczka
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Na tropie zwierząt - instrukcja

Pliki do pobrania (1.52M)
Podziel się ze znajomymi
Loading...