Wiek: 4-8 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -20%
  • Top
-20%

Znajdź to! W domu

Wiek: 4-8 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Znajdź to! W domu

120 zabaw na każdą porę roku!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
38,00 zł
30,40 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 27,93 zł

Łap wskazówki, rusz po skarb i podejmuj wyzwania! 

Znajdź coś różowego, coś okrągłego lub coś, co wydaje dźwięki, zbuduj dla siebie kryjówkę lub fort, stwórz obraz z odcisków dłoni pomalowanych farbą, wymyśl muzyczną zagadkę, nucąc tylko dźwięki i sprawdź, w ilu krokach o długości stopy mogą dojść z łazienki do kuchni!

Znajdź to! W domu to zestaw 120 zabaw, które idealnie wypełnią wolny czas, gdy nie można wyjść na dwór – w czasie niepogody, choroby lub długich zimowych wieczorów. Sprawdzą się również w codziennej zabawie, na urodzinowym przyjęciu czy w czasie odwiedzin przyjaciół lub rodziny. Dzięki nim dzieci spędzą wartościowy czas bez ekranów, a przy okazji rozwiną kreatywność i myślenie logiczne.

Znajdź to! W domu - zestaw 120 zabaw

W zestawie znajduje się 60 misji, czyli haseł z obrazkami do poszukiwania skarbów, oraz 60 wyzwań, które można realizować w pojedynkę lub zespołowo. Hasła na żółtej stronie kart są łatwiejsze, a na turkusowej – nieco trudniejsze, dzięki temu szanse na jak najszybsze znalezienie skarbów mają zarówno maluchy, jak i starszaki.

Wyzwania zostały podzielone tak, aby rozwijać zainteresowania i mocne strony dzieci. Są więc zadania dla konstruktorów, artystów, sportowców i uwielbiających wymyślać historie. Przy każdym z czterech typów wyzwań umieszczono informacje, które pomysły wymagają brudzenia rąk, a które użycia tylko wyobraźni i wskazywania elementów.

Znajdź to! W domu to świetny sposób na angażującą rozrywkę, która odciągnie dzieci od ekranów, a rodzicom da chwilę odpoczynku, a także pozwoli spędzić wartościowy czas z całą rodziną!

W serii:

  • ISBN: 978-83-67816-08-3
  • Data wydania: październik 2023
  • Zawartość: 70 kart, notatnik tropiciela, instrukcja
  • Autor: Izabela Gołaszewska
  • Ilustrator: Aksinnia Semyanikhina
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Dodatkowe wyzwania i karty

Pliki do pobrania (2.35M)
Podziel się ze znajomymi
Loading...