Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • -30%
  • Top
-30%

Licz dobrze, bobrze. Gra matematyczna

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

Licz dobrze, bobrze. Gra matematyczna

Kto pierwszy zbuduje tamę?


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł
34,09 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 41,93 zł

Zabawa matematyczna dla przedszkolaków

Licz dobrze, bobrze” (3–6 lat) to gra matematyczna dla przedszkolaków, które dołączają do ekipy pomysłowych bobrów i ścigają się z innymi graczami, układając tamę. Przy okazji ćwiczą liczenie w zakresie 1–20 i umiejętność myślenia logicznego. 

Gracze mają do wyboru dwie rozgrywki: do 10 lub 20. Z pomocą planszy ze wskazówką losują belkę drewna i kombinują, jak ją ułożyć, by jak najszybciej powstała tama. Dzięki żetonom specjalnym mogą zdecydować, jakiej długości belki potrzebują. Wygrywa ten, ko pierwszy ułoży trzy poziomy tamy. 

Licz dobrze, bobrze. Gra matematyczna - wizualizacja; STEM

Metoda STEM w praktyce

Gra „Licz dobrze, bobrze” jest oparta na metodzie STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Maths), wykorzystującej nowe podejście do uczenia się, które rozwija umiejętność myślenia logicznego, rozwiązywania problemów i skutecznego komunikowania się.

Doskonalenie kompetencji przyszłości

Gracze kształtują nowe umiejętności dzięki wykorzystaniu naturalnych zdolności, takich jak pomysłowość, chęć eksperymentowania oraz ciekawość świata. Doskonalą przy tym kompetencje przyszłości, m.in. koncentrację, wytrwałość oraz cierpliwość w poszukiwania rozwiązań. 

Plansze i żetony zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Ilustratorka

Katarzyna Nowowiejska – ilustratorka, tworzy obrazy do filmów animowanych, aplikacji mobilnych i książek.

W serii:

  • ISBN: 590-49-05917-37-9
  • Data wydania: lipiec 2023
  • Zawartość: 4 plansze do budowy tamy + 24 żetony bobrów + 74 dwustronne belki drewna, plansza ze wskazówką do losowania + instrukcja
  • Ilustrator: Katarzyna Nowowiejska
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...