• -30%
-30%
Wiek: 3-99 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Gra rodzinna Kalambury

Kreatywny sposób na wspólne spędzanie czasu!

36,50 zł
25,55 zł
Gra rodzinna Kalambury to wyjątkowy pomysł na rozrywkę w gronie znajomych i rodziny. Proste zasady, dynamiczne rozgrywki i różnorodne hasła z pewnością przypadną do gustu graczom w różnym wieku. Wspólna zabawa i rywalizacja rozwinie kreatywność i pobudzi wyobraźnię. Grę możecie również wykorzystać do nauki i zgadywać hasła w innych językach.

Gra szczególnie wspiera rozwój najmłodszych, którzy poprzez zabawę ćwiczą myślenie logiczne i motorykę małą. Rozrywkę uprzyjemniają rysunki Anny Kleszczewskiej – postacie, zwierzęta, warzywa, owoce i przedmioty w radosnych kolorach, które pobudzają wyobraźnię i zostawiają przestrzeń do własnych interpretacji.


Okiem eksperta:

Twórcza i integrująca zabawa dla dzieci i dorosłych, która uczy skojarzeń, wzbogaca słownik dziecka oraz rozwija koncentrację.

Monika Biaduń – pedagog, recenzent merytoryczny publikacji edukacyjnych dla dzieciW pudełku znajduje się 110 kart z obrazkami oraz instrukcja w języku polskim i angielskim.

Udanych rozgrywek!

Pobierz instrukcję do gry w języku ukraińskim
Kalambury - instrukcja w języku ukraińskim (pdf) >

W serii:

  • ISBN: 590-76-08646-62-1
  • Data wydania: sierpień 2019
  • Ilustrator: Anna Kleszczewska
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć