Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

  • -30%
  • Top
-30%

Alfabet na 3 sposoby. Gra edukacyjna

Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

Alfabet na 3 sposoby. Gra edukacyjna

Nauka czytania w dwóch językach!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
48,70 zł
34,09 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 47,92 zł

Alfabet na 3 sposoby to gra edukacyjna do rozpoczęcia nauki czytania w języku polskim i angielskim. Zabawa opiera się na 3 krokach: od poznania liter, przez łączenie ich ze znaczeniem słów, aż do samodzielnego tworzenia własnych wyrazów. Podczas zabawy, dziecko rozwija wyobraźnię językową, pamięć oraz koordynację oko-ręka, szczególnie pomocne na początku nauki czytania i pisania. 

Alfabet na 3 sposoby to także 3 warianty rozgrywek: puzzle, memory i układanki wyrazowe. Z takim zróżnicowaniem zadań nie ma mowy o nudzie – każda z gier to również rozwój nowych umiejętności. Układanie puzzli i dopasowywanie żetonów z literą do obrazków, rozwinie myślenie logiczne oraz koordynację oko-ręka. Memory pozwoli ćwiczyć percepcję wzrokową i utrwali umiejętność rozpoznawania liter. Układanki wyrazowe ukształtują wyobraźnię językową i otworzą przed najmłodszymi świat wyrazów i ich znaczeń.

Zaawanasowani gracze mogą dodatkowo wymyślać rebusy czy wziąć udział w wyścigu o układanie wyrazów na czas. 

A jak alpaka, b jak... banan, c jak... cyrk! Dzieci poznają jednocześnie alfabet polski i angielski, co jest dodatkowym atutem podczas rozgrywek. 

Wielobarwne i wesołe ilustracje przygotowane przez Agnieszkę Ulatowską będą dla najmłodszych zachętą do nauki. Do gry dołączono także dwustronny plakat z alfabetem w języku polskim i angielskim oraz kolorowymi rysunkami z gry. 

Gra zawiera: 26 dwuelementowych puzzli z wyjmowanymi żetonami z literami, 12 żetonów z dodatkowymi literami, dwustronny plakat przedstawiający polski i angielski alfabet oraz instrukcję w dwóch językach. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość podczas nawet najbardziej emocjonujących rozgrywek.

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-09-1
  • Data wydania: październik 2020
  • Zawartość: 26 dwuelementowych puzzli, 12 żetonów z literami, dwustronny plakat, instrukcja
  • Ilustrator: Agnieszka Ulatowska
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...