Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

  • -20%

Sprzątanie. Gra edukacyjna

Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

Sprzątanie. Gra edukacyjna

Zrób porządek i wygraj z psotnymi kłębkami kurzu!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł

Gra Sprzątanie to pełna humoru gra dla przedszkolaków, dzięki której zaczną kojarzyć porządkowanie z wesołą zabawą, a nie obowiązkiem. Gra udoskonali myślenie logiczne, pamięć, spostrzegawczość i refleks. Proste zasady oraz trzy warianty rozgrywki umożliwią rywalizację z innymi graczami, kooperację, a nawet grę w pojedynkę.

Zobaczcie, jak łatwo uporządkować rzeczy według rodzaju, wielkości czy kolorów. Najprostszy wariant to memory, w którym wystarczy wyszukiwać przedmioty tego samego rodzaju i dobierać je w pary. W wariancie kooperacyjnym gracze współpracują, wyszukując jak najszybciej przedmioty, zanim kłębki opanują pomieszczenie i nabałaganią. W wariancie rywalizacyjnym gracze ścigają się, który z nich jako pierwszy uporządkuje swoją planszę.

Sprzątanie. Gra edukacyjna - gra dla dzieci w wieku 3-7 lat

Kto wykaże się najlepszą zdolnością w segregowaniu i klasyfikowaniu przedmiotów?

Uporządkuj skarpetki, ułóż lalki i ustaw kubeczki na swoim miejscu! 

Okiem Eksperta:

Świetnym sposobem na zachęcenie dzieci do wykonania czynności, za którą nie przepadają jest pokazanie im, że może to być świetna zabawa. Kluczem do sukcesu są małe kroki i konkretne komunikaty. Umiejętności ćwiczone podczas gry mogą przydać się przy sprzątaniu własnego pokoju. Kłębki kurzu nie będą miały żadnych szans! - Anna Jankowska – pedagog, autorka podcastu Nie tylko dla mam oraz bloga Aktywne czytanie.

Gra zawiera: 4 dwustronne plansze z pomieszczeniami i szafkami, skrzynię do samodzielnego złożenia, 40 żetonów z przedmiotami, 8 żetonów z kłębkami kurzu, 2 żetony z miotłami oraz 4 miotły. Barwne ilustracje to zasługa Katarzyny Urbaniak, które zadbała o pozytywne skojarzenia ze sprzątaniem. Proste zasady gry, trzy warianty do wyboru oraz krótkie rozgrywki to zapowiedź świetnej zabawy!

W serii:

Filmy:

  • ISBN: 590-36-99821-33-6
  • Data wydania: marzec 2021
  • Zawartość: 4 dwustronne plansze, 50 żetonów, 4 miotły, skrzynia, instrukcja
  • Autor: Hubert Borowski
  • Ilustrator: Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...