Maski ze zwierzątkami z gry Leśne Harce! | KapitanNauka.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Lada moment karnawał, a w nim mnóstwo zabaw, śmiechu i wesołych pląsów. Jeśli szukacie karnawałowego przebrania, zerknijcie na maski, które Kapitan Nauka przygotował wraz z leśnymi zwierzątkami! Jelonek, bóbr, lisek i miś – możecie przebrać się za ulubioną postać z gry Leśne harce oraz tańczyć, skakać i robić piruety, dokładnie tak, jak bohaterowie gry. Już teraz możecie pobrać maski za darmo!

1. Wydrukujcie maski w formacie A4.
2. Wytnijcie kontury zwierzątek i otwory na oczy (pomoże Wam w tym przerywana linia).
3. Ostatnim etapem jest delikatne nacięcie masek (w miejscach zaznaczonych przerywaną linią po bokach), przeciągnięcie przez otwory gumki i zawiązanie supełków, aby maskę można było łatwo dopasować do budzi dziecka.

Pamiętajcie, aby pochwalić się wyśmienitą zabawą w mediach społecznościowych :)

Świąteczne karty pracy! | KapitanNauka.pl

Zaproś dziecko do magicznego świata zabawy na wesoło!

Wyjątkowa atmosfera świąt udziela się wszystkim, także ekipie Kapitana Nauki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną porcję zabaw i zagadek – wszystkie w niepowtarzalny, świątecznym stylu. Wydrukujcie i przekażcie najmłodszym. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Świąteczne kolorowanki! | KapitanNauka.pl

Wprowadź najmłodszych w magiczny czas przedświątecznego oczekiwania!

Porwał Was wir przygotowań? Zatrzymajcie się na chwilę, wydrukujcie kolorowanki i nadajcie im barw! Czerwień, zieleń, a może złoto i srebro? Niech poniesie Was wyobraźnia i magia świąt.

Zaproś Bazgraka do swojego domu! | KapitanNauka.pl

Czy Twoje dziecko zna Bazgraki?

Te wesołe stworki zawsze są gotowe do zabawy, lubią psocić i bazgrać, a w ich towarzystwie nigdy nie ma nudy.
A teraz każde dziecko może mieć swojego wymarzonego Bazgraka!


Wystarczy, że wydrukujesz kolorowankę i pozwolisz swojemu dziecko puścić wodze fantazji! Kolorujcie, malujcie, kropkujcie i nadajcie Bazgrakowi wyjątkowe imię.

Swoje dzieła możecie pokazać w mediach społecznościowych i oznaczyć profil Kapitana Nauki. Chętnie zobaczymy, jak wyglądają Wasze Bazgraki :)Niespodzianka dla pasjonatów Polski! | KapitanNauka.pl

Kto chce zostać tropicielem ciekawostek, historii i legend o Polsce?

Czy Twoje dziecko dobrze zna nasz kraj? Wiosna i lato to najlepszy czas na odkrywanie jego uroków.

Quiz Polska inspiruje do rodzinnych podróży, podczas których poznacie mnóstwo ciekawostek o skarbach natury i architektury, a wehikuł czasu przeniesie Was w przeszłość pełną przełomowych wydarzeń i postaci, które zmieniły bieg polskiej historii.

Czeka na Was aż 160 pytań quizowych z odpowiedziami: sprawdźcie się i zagnijcie innych!Kolorowanki maluchaKolorowanki dla dzieci 4-6 latŁamigłówki


Mnożenie

Bezpłatne materiały do pobrania | KapitanNauka.pl

Poniżej udostępniamy bezpłatne materiały dla dzieci - wciągające zagadki, kolorowanki i zadania rozwijające myślenie logiczne i twórcze, które możecie pobrać i wydrukować dla swoich pociech. Przygotowaliśmy również materiały w języku ukraińskim.

Pobierz karty Montessori na Wielkanoc | Kapitan Nauka

Loading...