Wiek: 4+

Gra Loteryjka  Rodzinka 4+
Produkt chwilowo niedostępny

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Rodzinka 4+ (plansze + żetony)

Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

ISBN: 978-83-7788-771-4
Ilustrator: Paulina Wyrt

Opis

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienia: w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 oraz w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

  

Gra Loteryjka Rodzinka 4+ to wyjątkowa rozrywka odpowiednia dla dzieci już od 4. roku życia. Mnogość wariantów, proste i jasne zasady oraz piękna szata graficzna zachęcą do wspólnej zabawy opiekunów, przyjaciół i dzieci w różnym wieku!

Na sześciu barwnych planszach zobaczysz scenki z życia zakręconej rodziny Niewiadomskich. Zabaw się w śledczego i znajdź na obrazkach obiekty, które umieszczono także na 36 żetonach. Twoim zadaniem będzie jak najszybsze dopasowanie żetonów do plansz! Zadanie okaże się trudniejsze niż się wydaje, a dzięki różnym wariantom gry opisanym w instrukcji poziom trudności można dobrać do wieku i liczby graczy.

             

  Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Rodzinka. Gra rodzinna. Wyszukiwanie elementów na ilustracjach, ćwiczenie spostrzegawczości dla dzieci od 4 lat. Sposób na nudę dla dzieci i ciekawe zabawy dla przedszkolaków. Doskonały pomysł na prezent dla czterolatka!

Gra rozwija spostrzegawczość, pamięć i umiejętność koncentracji, a zachwycające ilustracje Pauliny Wyrt przyciągną uwagę na długo. Wszystkie elementy gry zostały wyprodukowane w Polsce i są bezpieczne dla najmłodszych.

 

Gdy pewnego dnia ze zdumieniem odkrywasz, że Tofik, pies sąsiadów, potrafi latać, postanawiasz przyjrzeć się bliżej tej rodzinie. Jakich sekretnych składników używa pan Niewiadomski, by przygotowywać  smakowite potrawy? Nad czym pracuje pani Niewiadomska w swoim niezwykłym laboratorium? Z grą Loteryjka Rodzinka poznasz wszystkie tajemnice familii!

W serii także:
Gra Loteryjka. Pory roku
Gra Loteryjka. Recykling
Gra Loteryjka. Kolory
Gra Loteryjka. Świat
Gra Loteryjka. Ubrania
Gra Loteryjka. Zwierzęta

 
Obejrzyj recenzję serii Loteryjka!Seria "Loteryjka" otrzymała w wyróżnienie 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. 

Seria "Loteryjka" wydawana wcześniej pod nazwą Lotto"  otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 

Patronat

                        

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Poznaj rodzinkę i zawody!

Ostatnio coraz bardziej zakochuję się w Kapitanie Nauce. Tym razem opowiem Wam o loteryjce, dotyczącej rodziny.

Zasady gry są bardzo proste i można sobie wybrać jeden z paru dostępnych wariantów. Wszystko zależy od tego, na co mamy ochotę i jaki jest stopień zaawansowania naszych małych graczy.

Loteryjka jest umieszczona w wygodnym, tekturowym pudełku, idealnie dopasowanym do rozmiaru gry. Elementy loteryjki są sztywne i śliskie, więc przygotowane idealnie na pracę małych rączek. Może tektura mogłaby być ciut grubsza, ale to przez to, że ja ciągle z tyłu głowy mam swoich małych pacjentów, dla których trwałość pomocy musi być na najwyższym poziomie...

Obrazki w tej loteryjne są dość specyficzne i właśnie ze względu na to będą odpowiednie dla dzieci nieco starszych. Moim zdaniem są trochę mroczne i nieoczywiste, pewnie przez użycie przede wszystkim ciemnych kolorów. Małym minusem jest dla mnie to, że nie bardzo jest szansa na dostosowanie gry dla młodszych dzieci, które niewiele dostrzegą na ilustracji. Szkoda, bo przecież poznawanie członków rodziny jest ważne właśnie wcześnie, ale na szczęście są inne loteryjki, właśnie dla maluchów (np. Świat).

Jedną z moich ulubionych pomocy w gabinecie są właśnie loteryjki. Tutaj poznamy nie tylko członków rodziny, ale również różne zawody (np. chemika), wzbogacimy słownictwo, poćwiczymy koncentrację oraz pamięć. Polecam dla starszych dzieci (od 4 lat).

- , 2017-11-15

Loteryjki czyli świetny sposób na rodzinną zabawę!

Zapraszam na recenzję: http://mamao.pl/loteryjki-czyli-swietny-sposob-na-rodzinna-zabawe/

- , 2017-11-03
Podziel się ze znajomymi