Wiek: 2+

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Kolory 2+ (plansze + żetony)

Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

ISBN: 978-83-7788-928-2
Data wydania: wrzesień 2016
Ilustrator: Jakub Haremza

Opis


Gdzie ukrył się fioletowy kameleon? Czy to lew z pomarańczową grzywą wygląda z nory? Kto pierwszy położy wszystkie żetony w odpowiednich miejscach na planszy, niech krzyknie: „lotto”!


Niezwykle proste zasady gry, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. „Loteryjka” rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów.


Czy wiesz, jak Twoje dziecko wykorzystuje na co dzień spostrzegawczość?
To dzięki niej: zapamiętuje drogę do domu, jest mistrzem zabawy w chowanego i pięknie sprząta swój pokój! Teraz możesz ćwiczyć z nim spostrzegawczość w czasie doskonałej zabawy!


6 bajecznie kolorowych plansz oraz 36 okrągłych żetonów to propozycja idealnej zabawy dla najmłodszych dzieci. Cztery warianty rodzinnej rozgrywki zachęcą do gry również starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach, a także rozwijania pamięci wzrokowej.Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy są idealne już dla dwulatków, a zabawa w przyporządkowywanie kolorowych żetonów do dużych ilustracji na planszach dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.


Do współpracy z Kapitanem Nauką zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. To właśnie ich fascynujące grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu. Wyjątkowe ilustracje przygotowane przez Jakuba Haremzę do gry „Loteryjka kolory 2+” przedstawiają przygody niezwykle ciekawych i przyjaznych bohaterów, którzy inspirują do nauki kolorów i dostrzegania ich w najbliższym otoczeniu dziecka.

Gra „Loteryjka Kolory 2+” została wyprodukowana w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

*Gra była wcześniej wydawana pod tytułem Gra Lotto Kolory 2+.

W serii także:
Gra Loteryjka. Pory roku
Gra Loteryjka. Recykling
Gra Loteryjka. Rodzinka
Gra Loteryjka. Świat
Gra Loteryjka. Ubrania
Gra Loteryjka. Zwierzęta


Obejrzyj recenzję serii Loteryjka!Nagrody i wyróżnienia

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienie w 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. 

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienie w XV edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Patroni


 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

piękne kolory, idealne obrazki

Doskonała pomoc do nauki kolorów w przedszkolu! Wygrałam loteryjkę w konkursie i gry moja Małgosia z niej wyrosła, zabrałam ją do przedszkola. Dzieci ją uwielbiają - nawet 5ciolatki.

- , 2018-11-14

doskonałe dla najmłodszych przedszkolaków

Doskonałe ćwiczenie koncentracji dla najmłodszych dzieci, nauka rozpoznawania kolorów, nazywania elementów na obrazkach. Możliwość gry na wiele sposobów.

- , 2018-11-07

kolorowo i tęczowo :)

lubimy z Jagódką te zabawy! polecam tez dla 3 i 4 latków, którzy poznają kolory w przedszkolu.

- , 2018-11-06

moja córka ją uwielbia

Moja Mała Amelia dostała loteryjkę, gdy skończyła dwa lata od chrzestnej. Teraz ma 3 i wciąż lubi się nią bawić. Uwielbiamy te kolory!

- , 2018-11-06

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi