Oferta dla Przedszkoli i Szkół

Odkryj fascynujący świat Kapitana Nauki i odbierz przygotowany specjalnie dla przedszkoli rabat -30%!

Z myślą o przedszkolakach przygotowaliśmy kolekcję wartościowych gier i zabaw edukacyjnych Kapitana Nauki, które pomagają zdobywać dzieciom wiedzę o świecie, rozwijając niezbędne kompetencje: m.in. grafomotorykę, myślenie logiczne, czytanie, liczenie umiejętności społeczne maluchów czy kreatywność. Produkty dostosowane są do potrzeb nauczania przedszkolnego i gwarantują dynamiczną i interaktywną formę edukacji.

W puli blisko 100 różnych produktów, a w tym gry matematyczne, bazujące na metodzie STEM, zabawy logopedyczne czy książeczki z ćwiczeniami oparte na metodzie Montessori. Razem z nami zanurz się w świecie edukacyjnej zabawy, który inspiruje i rozwija małe umysły!

Kapitan Nauka oferuje szeroki asortyment produktów wspierających przedszkolną edukację dzieci. Nasze produkty regularnie zdobywają wyróżnienia w konkursach, m.in. Zabawka Roku. Edukacyjne gry planszowe, produkty do nauki czytania, pisania i liczenia, puzzle i wiele, wiele innych!

Zapisz się poniżej do naszego newslettera i odbierz swój kod rabatowy!

Kod obowiązuje przy minimalnej kwocie zamówienia 200 zł i jest ważny do 21.06.2024r.

Odbierz kod rabatowy oraz bezpłatne inspiracje na kapitalne zabawy z dziećmi!

Pracujesz w przedszkolu? Prowadzisz zajęcia dla dzieci? Lub może po prostu znasz kogoś takiego? Zapisz się do newslettera Kapitana Nauki, aby być na bieżąco z wszystkimi promocjami, nowościami i odebrać inspirujące materiały z kreatywnymi zabawami dla dzieci! Inspiracje pochodzą z poradnika "Montessori. 80 zabaw z dziećmi".

Loading...