Wiek: 6-12 lat

Umiejętności:

  • -30%

Gra edukacyjna. Ciało człowieka

Wiek: 6-12 lat

Umiejętności:

Gra edukacyjna. Ciało człowieka

Edukacyjna wycieczka po ludzkim ciele!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
40,57 zł

Opis

Ciało człowieka to gra edukacyjna dla dzieci w wieku 6-12 lat, która pozwoli poszerzyć wiedzę o częściach ciała i zrozumieć funkcjonowanie organizmu.

Dzięki grze dziecko zdobędzie niezbędne informacje o ludzkim ciele, które przydadzą się zarówno podczas zajęć w szkole, jak w życiu codziennym. Emocjonujący wyścig w drodze po zwycięstwo zapewni świetną zabawę i będzie doskonałym źródłem wiedzy o ludzkim mózgu, sercu i innych częściach ciała człowieka.

Podczas rozgrywek dziecko poćwiczy również spostrzegawczość i koncentrację. Aby wygrać, uczestnicy muszą wykazać się refleksem oraz podjąć wyzwanie rywalizacji.

Głównym zadaniem graczy jest odpowiadanie na pytania zawarte na kartach oraz poszukiwanie części ciała na planszy i plakacie. Gra kończy się w momencie przejścia całej planszy.

Gra Ciało człowieka zawiera planszę, 41 kart z pytaniami, 14 kart do gry obserwacyjnej, pionki, kostkę, plakat z nazwami części ciała oraz instrukcję. W grze może wziąć udział dwóch lub więcej graczy, rozgrywki trwają około 20-40 minut. To ciekawy pomysł na spędzanie czasu w gronie rówieśników, rodzeństwa i rodziców. Wspólna gra może być taka emocjonująca!

 

  • ISBN: 590-76-08646-74-4
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Autor: Magdalena Jarzębowska
  • Ilustrator: Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...