Wiek: 2+

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Zwierzęta 2+ (plansze + żetony)

Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

ISBN: 978-83-7788-927-5
Ilustrator: Maciej Łazowski

Opis

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienia: w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 oraz w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

  

Znajdź w lesie wiewiórkę i sowę, sprawdź, czy w Arktyce spotkasz lisa polarnego i maskonura, a potem przenieś się na sawannę, by obserwować żyrafę i zebrę. Kto pierwszy położy wszystkie żetony w odpowiednich miejscach na planszy, niech krzyknie: „lotto”!

Niezwykle proste zasady gry, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. „Lotto Zwierzęta 2+” rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania zwierząt w ich naturalnym otoczeniu.

6 bajecznie kolorowych plansz oraz 36 okrągłych żetonów to propozycja idealnej zabawy dla najmłodszych dzieci. Cztery warianty rodzinnej rozgrywki zachęcą do gry również starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach, a także rozwijania pamięci wzrokowej.

Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy są idealne już dla dwulatków, a zabawa w przyporządkowywanie obrazków zwierząt do dużych ilustracji na planszach dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.

Do współpracy z Kapitanem Nauką zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. To właśnie ich fascynujące grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu. Wyjątkowe ilustracje przygotowane przez Macieja Łazowskiego do gry „Lotto Zwierzęta 2+” przedstawiają 36 zwierząt: mieszkańców afrykańskiej sawanny, arktycznej krainy lodu, wiosennej łąki, lasu, wiejskiego gospodarstwa, a także zwierzęta domowe.

Gra Lotto „Zwierzęta 2+” została wyprodukowana w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

W serii także:
Gra Loteryjka. Pory roku
Gra Loteryjka. Recykling
Gra Loteryjka. Rodzinka
Gra Loteryjka. Kolory
Gra Loteryjka. Świat
Gra Loteryjka. Ubrania


Obejrzyj recenzję serii Loteryjka!


Seria "Loteryjka" otrzymała w wyróżnienie 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. 

Seria "Loteryjka" wcześniej wydana jako "Lotto" otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

idealna pomoc dla maluchów

Moi podopieczni uwielbiają te grę, swoją przygodę z loteryjkami zaczęliśmy od Zwierząt i nie skończyliśmy tylko na nich! Doskonały sposób na ćwiczenie dziecięcej spostrzegawczości i refleksu. Co ciekawe dzieci intuicyjnie wiedzą, co trzeba robić i same zaczynają dopasowywać żetony do plansz!

- , 2018-11-14

rewelacyjna gra która uczy i bawi

Grę mamy juz ponad rok i nadal córeczka z ogromną radością często po nią sięga i bawimy się.

- , 2018-04-03

Loteryjka Zwierzęta

Grafika jest świetna, przyjemna dla oka, jednocześnie zabawna i przykuwająca uwagę dziecka. Wykonanie jest solidne. Można dopasowywać poziomy trudności tak, że z grą poradzi sobie już dwulatek, ale i starsze dzieci nie będą się nudziły.

- , 2018-02-02

LOTERYJKA Zwierzęta

Świetnie bawimy się z córkami (2,5-letnią i 4-letnią). Wspaniale uczy pierwszych wygranych i przegranych. Proste zasady umożliwiają szybką naukę gry. Gra dla max 6 osób.

- , 2018-01-16

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi