• Top
Wiek: 3+

Umiejętności:

Droga. Duże puzzle z grą

Układaj drogi, wybieraj auta i ruszaj do mety!

  • ISBN: 590-36-99821-57-2
  • Data wydania: lipiec 2021
  • Zawartość: 30 elementów, kostka, instrukcja
  • Ilustrator: Aleksandra Woldańska-Płocińska
40,57 zł

Droga to połączenie dużych puzzli z grą dla najmłodszych miłośników jazdy samochodem. Prawie trzymetrowa układanka pozwoli puścić wodze fantazji i zbudować wiele wariantów dróg o różnych kształtach, a następnie wykorzystać je do wyścigów. Puzzle można łączyć w dowolnej kolejności wykorzystując wszystkie elementy lub tylko część odcinków. Zabawa nigdy się nie znudzi, bo za każdym razem można ułożyć całkiem inną trasę!

Droga. Duże puzzle - gra dla dzieci od 3 roku życia

Niesamowite przygody czekają również w drugiej opcji zabawy: grze strategicznej, w której uczestnicy muszą opracować trasę do zwycięstwa, zwracając uwagę na znaki drogowe i ograniczenia prędkości. Kto najlepiej zaplanuje swoje działania i zostanie mistrzem kierownicy?

Zabawa z puzzlami i udział w grze strategicznej rozwija wyobraźnię przestrzenną, myślenie logiczne, kreatywność i doskonali kompetencje społeczne dziecka.

Okiem Eksperta:

Dzięki zabawie z tymi puzzlami każdy może zostać kreatywnym konstruktorem i świetnym kierowcą. Możliwość układania mnóstwa tras według własnego oryginalnego pomysłu pobudza wyobraźnię, uczy planowania, analizowania, a także konstruowania. A co najważniejsze, zabawa usprawnia orientację w schemacie własnego ciała oraz orientację przestrzenną niezbędne w rozwoju kompetencji matematycznych i językowych. - Katarzyna Dołhun – nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, lektor języka angielskiego i niemieckiego, prelegent i edukator. Prowadzi blog MamaMetodyk.pl.

Puzzle. Droga - gra rozwijająca myślenie logiczne

Wśród kolorowych ilustracji Aleksandry Płocińskiej nie zabrakło szczegółowego odwzorowania elementów. Grafiki przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do zabaw konstrukcyjnych i strategicznych.

W pudełku znajduje się 30 elementów (22 elementy drogi, 2 sygnalizatory, parking i stacja benzynowa) oraz kostka i instrukcja. Wszystkie zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczną zabawą i wytrzymałość podczas rozgrywek

W serii:

Zobacz film:

Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć