Wiek: 2-4 lata

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -30%
-30%

Zawody. Układam i poznaję

Wiek: 2-4 lata

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Zawody. Układam i poznaję

Układaj puzzle, opowiadaj o zawodach!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
24,31 zł
17,02 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 22,43 zł

Układam i poznaję. Zawody to układanki dla przedszkolaków, dzięki którym poznają osoby wykonujące różne profesje oraz charakterystyczne elementy niezbędne do wykonywania pracy.

Zadaniem dziecka jest połączenie wszystkich puzzli w trzyelementowe układanki. Podczas zabawy najmłodsi mogą opowiadać o poznanych zawodach i umiejętnościach ich przedstawicieli. To dobra okazja do dyskusji z dzieckiem o tym, kim chciałoby zostać w przyszłości. 

Zawody. Układam i poznaję - układanka dla przedszkolaków

Kto jest mistrzem nożyczek? Kto potrzebuje hełmu ochronnego i drabiny? Z kim pracują specjalnie wyszkolone psy? Na układankach widnieją scenki z pracy policjantki, fryzjera, ogrodnika czy strażaka oraz ich nieodłączne atrybuty. Podczas układania dziecko ma okazję przyjrzeć się charakterystycznym elementom stroju i otoczeniu pracy. To rozwija jego wiedzę o świecie i umiejętność opowiadania o relacjach społecznych. Puzzle pozwolą również ćwiczyć spostrzegawczość i motorykę małą.

Zawody. Układam i poznaję - układanka dla dzieci od 3 roku życia

Szczegółowe ilustracje Katarzyny Urbaniak przykuwają uwagę najmłodszych i zachęcają do zabawy z przedstawicielami różnych zawodów. Wszystkie elementy zostały wykonane z grubej tektury, która gwarantuje wytrzymałość podczas wielokrotnego układania puzzli.


W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-46-6
  • Data wydania: kwiecień 2021
  • Zawartość: 21 elementów
  • Ilustrator: Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...