• -20%
Wiek: 2-4 lata

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Emocje. Układam i poznaję

Układaj i poznawaj emocje!

24,31 zł

Układam i poznaję. Emocje to trzyelementowe puzzle dla przedszkolaków, które pomogą dziecku w rozpoznawaniu i nazywaniu emocji oraz zapewnią wsparcie rozwoju emocjonalnego i intelektualnego przez zabawę. Układanie puzzli rozwija wyobraźnię i jest świetnym ćwiczeniem spostrzegawczości i motoryki małej.

Emocje. Układam i poznaję - układanka dla dzieci w wieku 2-4 lata

Przedstawione na układankach scenki odwzorowują sytuacje znane dzieciom z życia codziennego, z którymi często muszą się zmierzyć. Duma z namalowanego obrazka, strach przed pająkiem czy smutek z powodu rozstania z bliską osobą to tylko niektóre z emocji, które pojawiły się w pakiecie. Dopasujcie obrazki, aby tworzyły logiczną całość i wykorzystajcie okazję do rozmowy z dzieckiem o przedstawionych sytuacjach i towarzyszących mu uczuciach.

Emocje. Układam i poznaję - układanka o emocjach dla dzieci od 2 do 4 roku życia

Barwne i wesołe ilustracje Justyny Karaszewskiej przykuwają wzrok i angażują dzieci do aktywności. Puzzle wykonane są z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość podczas wielokrotnego układania.


W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-45-9
  • Data wydania: kwiecień 2021
  • Zawartość: 21 elementów
  • Ilustrator: Justyna Karaszewska
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć