test

Prezenty na Dzień Dziecka 2024 - propozycje Kapitana Nauki

Spis treści

1. Pierwszy prezent na Dzień Dziecka. Zestaw dla niemowlaka i jego rodziców
2. Puzzle malucha. Wspieraj rozwój mowy dziecka w trakcie zabawy
3. Szukaj skarbów i zaangażuj całe ciało. Seria Znajdź to!
4. Kalambury. Ponadczasowa zabawa dla całej rodziny
5. Gra planszowa dla miłośników polskiej przyrody

Zbliża się wyjątkowy dzień, który poświęcony jest najmłodszym - Światowy Dzień Dziecka! Każdy rodzic z pewnością chce wybrać najlepszy prezent z tej okazji. Właśnie dlatego Kapitan Nauka przygotował 6 propozycji kreatywnych zabaw. Każda z nich to nowość na rynku, zgodna z trendami i odpowiadająca na potrzeby rodziców oraz dzieci. Która z nich okaże się najlepsza? Sprawdźcie sami!

Oryginalny prezent z okazji Dnia Dziecka. Czego możesz się spodziewać po kapitalnych propozycjach?

Prezentem z okazji Dnia Dziecka może być wszystko, co sobie wymarzysz - od wycieczki do ulubionego miejsca, zorganizowane kreatywnych aktywności, zestaw zabawek, gry planszowe, zabawy edukacyjne czy puzzle.

Wybierając prezent dla dziecka, warto myśleć nie tylko o krótkotrwałej radości, ale również o długofalowych korzyściach. Poszukiwanie zabawek edukacyjnych to jak inwestowanie w przyszłość - to nie tylko fascynująca atrakcja teraz, ale także rozwój i osiągnięcia w przyszłości.

Właśnie tego możesz spodziewać się po propozycjach Kapitana Nauki. Dbamy o to, aby Twoje dziecko było zadowolone i cieszyło się z zabawy, a jednocześnie troszczymy się o jego rozwój na wielu płaszczyznach! Z kapitalnymi prezentami na Dzień Dziecka Twój maluch będzie rozwijał się w sposób naturalny i angażujący - czyli poprzez zabawę.

Prezenty na Dzień Dziecka dla maluchów

Pierwszy prezent na Dzień Dziecka

Podaruj dziecku niepowtarzalną pamiątkę, która nie tylko umożliwi Wam wspólne odkrywanie świata, ale także wzmocni więź między Wami! 

Paka niemowlaka to kompletny zestaw prezentowy dla malutkiego dziecka i jego rodziców:

    • książeczka z kartami kontrastowymi rozwija widzenie maluszka, 
    • karty pamiątkowe umożliwiają zapisanie najważniejszych kroków rozwoju od narodzin do 12. miesiąca życia, 
    • karuzela do zawieszenia kart stymuluje rozwój zmysłów. 

To nie tylko prezent, to inwestycja we wspólne chwile i niezapomniane wspomnienia z pierwszego roku życia dziecka i jego rodziny.

Puzzle, które wspierają rozwój mowy dzieci od pierwszego roku życia

Poznaj Pierwsze puzzle. AutaPierwsze puzzle. Zwierzęta to wciągająca zabawa dla maluchów, które uczą się mówić i odkrywają świat wokół siebie! Podczas układania puzzli dzieci nie tylko rozwijają zdolności manualne, ale również poznają różne rodzaje pojazdów lub zwierzaków wraz z charakterystycznymi dla nich dźwiękami! To doskonała okazja do zabawy w naśladowanie odgłosów i nazywanie przedmiotów, co stymuluje rozwój mowy

Ciekawe obrazki i zabawna historyjka sprawią, że dziecko będzie zainteresowane i zaangażowane przez dłuższy czas. Dzięki tej zabawie dzieci mogą bawić się, ucząc się jednocześnie, co sprawia, że jest to idealny prezent na Dzień Dziecka, który zachęci maluchy do eksploracji i rozwijania swoich umiejętności!

Prezenty na Dzień Dziecka dla tych, którzy nie usiedzą w miejscu

1. Znajdź to! Na dworze - świetny prezent dla małych poszukiwaczy przygód. Wersja na ładną pogodę

Znajdź to! Na dworze to zestaw kreatywny, który sprawdzi się w plenerze - podczas spacerów, pikników i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Dlaczego to dobry pomysł na prezent dla dzieci w międzynarodowy dzień dziecka?

    • 120 zabaw daje dziecku możliwość odkrywania świata poprzez szukanie, sprawdzanie, dotykanie i bawienie się z elementami przyrody - od czegoś zielonego, przez coś szorstkiego, aż po coś pachnącego! Dzieciaki mogą też wykazać się kreatywnością - zbudować stołówkę dla mrówek lub wymyślić fascynujące historie dziejące się w koronach drzew. A co powiecie na wyzwanie związane z objęciem pnia najszerszego drzewa?

    • Zestaw, z którym nie da się nudzić, ma niewielki format i jest leciutki, co pozwala zabrać go ze sobą wszędzie. Karty zmieszczą się nawet w mały plecak i do kieszeni! 

    • Zabawy wymagają aktywności ruchowej, angażując całe ciało i umysł. Dzięki temu dziecko będzie mogło wyładować ogromne pokłady swojej energii, a rodzic zdobędzie chwilę wytchnienia.

    • Karty wspierają rozwój dzieci - kształtują kreatywność, myślenie logiczne i pomagają zdobywać wiedzę o przyrodzie.

2. Znajdź to! W domu - czyli jak miło spędzić Dzień Dziecka nawet, gdy pogoda nie sprzyja

A co jeśli nie możecie wyjść na dwór? Nic straconego! Mamy wersję Znajdź to!, która pozwoli wam wyruszyć na przygodę w swoim własnym domu! Zestaw kreatywny Znajdź to! W domu to idealna propozycja na wypełnienie wolnego czasu, zwłaszcza gdy nie możemy wyjść na dwór. Ale to także doskonała rozrywka na co dzień, podczas urodzinowych przyjęć, czy po prostu podczas odwiedzin przyjaciół i rodziny. 

Kalambury - ponadczasowy prezent na Dzień Dziecka 

Wartościowy prezent na Dzień Dziecka to coś więcej niż tylko zabawka - to szansa na rozwój dziecięcej kreatywności i logicznego myślenia. Gra Kalambury przeznaczona dla młodszych graczy (3+) idealnie wpisuje się w tę potrzebę. 

    • Dzięki różnorodnym sposobom prezentowania haseł, dzieci uczą się szybkiego dedukowania i rozwijają wyobraźnię, próbując odgadnąć przedstawione obrazy. 

    • Gra nie wymaga umiejętności czytania. Proste zasady i kolorowe obrazki bez podpisów sprawiają, że nawet najmłodsi mogą wziąć udział w grze, rozwijając swoje umiejętności językowe i spostrzegawczość. 

    • Dodatkowo, dynamiczna i wciągająca rozgrywka gwarantuje, że dzieci będą miały świetną zabawę zarówno w domu, jak i podczas podróży czy spotkań z przyjaciółmi. 

A dla starszych dzieci? Zerknijcie na nieco bardziej zaawansowane kalambury, w które można grać całą rodziną! Świetny dodatek do większego prezentu, który ucieszy każdego!

Dla ciekawych świata i przyrodniczych ciekawostek

Wyrusz na niezapomnianą wędrówkę po polskich parkach narodowych, wykorzystując swoją ciekawość świata, logiczne myślenie i spryt, by jak najszybciej zdobyć trzy pamiątkowe pieczątki z różnych miejsc!

Gra Polska przyroda to doskonały prezent dla miłośników polskiej fauny i flory. Podczas podróży przez parki narodowe gracze odkrywają malownicze regiony Polski i zgłębiają tajemnice roślin, zwierząt oraz atrakcji przyrodniczych. Rozwiązując zagadki, zbierając pieczątki i planując własne podróże, uczą się o ciekawych aspektach przyrody naszego kraju.

Czy wiesz, który park narodowy nazywany jest polską Amazonią? Ile kilometrów liczy najdłuższy szlak górski w Polsce? Dlaczego ważące pół tony łosie nie zapadają się na podmokłym terenie? Jak nazywa się drzewo, którego pień wygląda jak noga słonia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz właśnie w tej grze!

Znaleźliście coś dla siebie? W poszukiwaniu inspiracji koniecznie zajrzyjcie do pozostałych gier z naszej oferty!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...