Wiek: 6-99

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Świat. Gra edukacyjna

Wiek: 6-99

Umiejętności:

Świat. Gra edukacyjna

Fascynująca wyprawa przez kontynenty, wyspy i oceany!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
52,76 zł
42,21 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 45,43 zł

Gra edukacyjna Świat to nie lada gratka dla najmłodszych miłośników podróży. Rozpocznijcie rodzinną przygodę, podczas której odwiedzicie najciekawsze miejsca na Ziemi, poznacie skarby natury i architektoniczne perełki. Każda rozgrywka to porcja informacji o świecie, które pomogą rozwiązać przygotowane zagadki. Ta wiedza zaprocentuje nie tylko w życiu codziennym, ale również na lekcjach przyrody i geografii.


Gra Świat to także ćwiczenie spostrzegawczości, koncentracji i refleksu, które zachęci do wspólnej zabawy całą rodzinę. To klasyczny wyścig, w którym zwycięzcą zostanie gracz, który jako pierwszy dotrze do mety. Jest na to kilka sposobów! Pomóc może udzielenie odpowiedzi na pytania, wykonanie działania opisanego na karcie oraz wypatrzenie na planszy wskazanego zwierzęcia, rośliny lub innego obiektu.Kiedy na sawannie pada deszcz? Kto wymyślił nazwę Grenlandia? Każda rozgrywka jest pełna fascynujących pytań, dzięki którym świat jest na wyciągniecie ręki. Poznajcie odpowiedzi i sprawdźcie, jakie korzyści przyniesie połączenie nauki z zabawą!

Autorem gry jest dr Hubert Wierciński – antropolog, etnolog, pasjonat archeologii, podróży i wspinaczek górskich. Przygotowaniem ilustracji zajęła się Anastasiia Moshina, której barwne i wesołe ilustracje z pewnością zachęcą do odkrywania nowych miejsc, budowli, pomników czy cudów natury.

Gra Świat zawiera planszę, 55 kart, pionki, kostkę oraz instrukcję.

W serii:

  • ISBN: 590-37-92767-09-8
  • Data wydania: luty 2020
  • Autor: dr Hubert Wierciński
  • Ilustrator: Anastasiia Moshina
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...