Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

Montessori. Elementarz przedszkolaka

Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

Montessori. Elementarz przedszkolaka

Ponad 100 zabaw i pomysłów dla przedszkolaka na to, jak odkrywać świat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
38,00 zł

Poznaj siebie i otaczającą cię rzeczywistość. Rozbudź ciekawość świata metodą Montessori!

Montessori. Elementarz przedszkolaka to zbiór rozwijających zabaw i aktywności przygotowanych w duchu metody Montessori. Książka zachęca przedszkolaki do poznawania świata w domu i w otoczeniu przyrody.

Łamigłówki i pomysły na zabawy zostały opracowane przez certyfikowane instruktorki metody Montessori. Przybliżają przedszkolakom tematy dotyczące świata roślin, zwierząt, możliwości człowieka, krajów i kontynentów, czasu i historii oraz kosmosu. 

Montessori Elementarz przedszkolaka książka 4-6 lat

Bogato ilustrowane zadania i ciekawostki rozwijają kompetencje językowe, matematyczne i przyrodnicze u przedszkolaków, a kreatywne materiały, takie jak naklejki, kolorowe plansze oraz materiały do wycięcia ułatwiają samodzielną naukę w najbardziej naturalny sposób, czyli poprzez doświadczenie i działanie. Dzięki połączeniu zagadek logicznych z różnorodnymi technikami plastyczno-sensorycznymi przedszkolaki poznają metodę Montessori w praktyce, a przy tym doskonalą sprawność manualną i koncentrację, wzbogacają słownictwo, zdobywają wiedzę o świecie oraz stawiają pierwsze kroki w nauce czytania, pisania i liczenia. 

W książce znajdziesz:

  • różne rozdziały tematyczne: rośliny i zwierzęta, kontynenty i kraje, kosmos, czas i historia
  • zabawy i łamigłówki przygotowujące do nauki czytania, liczenia, pisania
  • realistyczne ilustracje rozwijające zmysł obserwacji
  • materiały do wycięcia i twórzej zabawy
  • wskazówki dla rodziców i pomysły na eksperymenty w domu

Doskonałym uzupełnieniem Montessori. Elementarz przedszkolaka (4–6 lat) są zabawy zawarte w książce Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka (4–6 lat).

Autorki:

Katarzyna Szcześniewska, Magdalena Szcześniewska, Marta Szcześniewska – trzy siostry, które pasjonuje metoda Montessori. Wspólnie prowadzą Centrum Edukacji Montessori, gdzie kształcą nauczycieli i rodziców w duchu tej metody. Założycielki szkoły i przedszkola Il Mio Montessori w Gdyni. Prowadzą blog MamazMontessori.pl, który inspiruje, jak podążać za dzieckiem w zgodzie z jego potencjałem i możliwościami. Więcej inspiracji na Instagramie:  @trener_montessori oraz @mama_z_montessori.

Polecają:

W serii:

  • ISBN: 978-83-67663-57-1
  • Zawartość: książka, naklejki, materiały do wycinania
  • Autor: Katarzyna Szcześniewska, Magdalena Szcześniewska, Marta Szcześniewska
  • Ilustrator: Malu Studio, Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...