Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

  • -30%
-30%

Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka

Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka

Zabawy dla przedszkolaków, dzięki którym poznają świat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
14,19 zł
9,93 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,90 zł

Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka (4–6 lat) to bogato ilustrowana książka pełna zabaw i łamigłówek przygotowanych w duchu pedagogiki Montessori. Ćwiczenia dla przedszkolaków przybliżają wiedzę z kilku obszarów tematycznych, takich jak: świat roślin, świat zwierząt, kontynenty, czas i historia, tradycje i zwyczaje oraz kosmos.  

Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka 4-6 lata - ilustrowana książka pełna zabaw i łamigłówek

Zabawy zostały tak opracowane, aby zachęcić dziecko do zadawania pytań, obserwowania i  eksperymentowania. Zadania łączą łamigłówki logiczne z pomysłami na wykorzystanie różnorodnych technik plastyczno-sensorycznych.  Dzięki temu przedszkolak może rozwijać wiedzę w najbardziej naturalny sposób, czyli poprzez obserwację, działanie i doświadczenie. Przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i sprawność manualną, wzbogaca słownictwo, stawia pierwsze kroki w nauce czytania, pisania i liczenia oraz uczy się uważności na otaczający świat dzięki wykorzystaniu metody Montessori w praktyce.

Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka (4–6 lat) zostały opracowane przez certyfikowane instruktorki metody Montessori. Zeszyt ćwiczeń stanowi idealne uzupełnienie książki Montessori. Elementarz przedszkolaka (4–6 lat)

Autorki

Katarzyna Szcześniewska, Magdalena Szcześniewska, Marta Szcześniewska – trzy siostry, które pasjonuje metoda Montessori. Wspólnie prowadzą Centrum Edukacji Montessori, gdzie kształcą nauczycieli i rodziców w duchu tej metody. Założycielki szkoły i przedszkola Il Mio Montessori w Gdyni. Prowadzą blog MamazMontessori.pl, który inspiruje, uczy i wskazuje, jak podążać za dzieckiem w zgodzie z jego potencjałem i możliwościami. Więcej inspiracji na Instagramie:  @trener_montessori oraz @mama_z_montessori.

W serii:

  • ISBN: 978-83-67663-55-7
  • Data wydania: październik 2023
  • Stron: 24
  • Zawartość: książka (24 str.) + naklejki
  • Autor: Katarzyna Szcześniewska, Magdalena Szcześniewska, Marta Szcześniewska
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...