Wiek: 2-3 lata

Umiejętności:

Montessori. Ćwiczenia malucha

Wiek: 2-3 lata

Umiejętności:

Montessori. Ćwiczenia malucha

Zabawy, które pomagają dzieciom odkrywać świat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
14,19 zł

Montessori. Ćwiczenia malucha (2–3 lat) to bogato ilustrowana książka pełna zabaw i łamigłówek przygotowanych w duchu pedagogiki Montessori. Ćwiczenia dla najmłodszych przybliżają wiedzę z kilku obszarów tematycznych, takich jak: ciało, emocje, dom i rodzina, zwierzęta i rośliny, miasto i wieś oraz kosmos. 

Montessori. Zabawy malucha 2-3 lata - ilustrowana książka pełna zabaw

Zabawy został tak opracowane, aby zachęcać dzieci do obserwowania, eksperymentowania i samodzielnego poznawania świata. Zadania łączą łamigłówki logiczne z pomysłami na wykorzystanie różnorodnych technik plastyczno-sensorycznych.  Dzięki temu maluch może rozwijać wiedzę w najbardziej naturalny sposób, czyli poprzez doświadczenie i działanie. Przy okazji trenuje spostrzegawczość, sprawność manualną oraz wzbogaca słownictwo. 

Montessori. Ćwiczenia malucha (2–3 lata) zostały opracowane przez certyfikowane instruktorki metody Montessori. Zeszyt ćwiczeń stanowi idealne uzupełnienie książki Montessori. Elementarz malucha (2–3 lata)

Autorki

Katarzyna Szcześniewska, Magdalena Szcześniewska, Marta Szcześniewska – trzy siostry, które pasjonuje metoda Montessori. Wspólnie prowadzą Centrum Edukacji Montessori, gdzie kształcą nauczycieli i rodziców w duchu tej metody. Założycielki szkoły i przedszkola Il Mio Montessori w Gdyni. Prowadzą blog www.mamazmontessori.pl, który inspiruje, jak podążać za dzieckiem w zgodzie z jego potencjałem i możliwościami. Więcej inspiracji na Instagramie:  @trener_montessori oraz @mama_z_montessori.

W serii:

  • ISBN: 978-83-67663-54-0
  • Data wydania: październik 2023
  • Stron: 24
  • Zawartość: książka (24 s.) + naklejki
  • Autor: Katarzyna Szcześniewska, Magdalena Szcześniewska, Marta Szcześniewska
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...