Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Pepe jeździ na rowerze

Z Pepe raźniej poznawać świat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
13,33 zł

Opis

Pepe jeździ na rowerze to obrazkowa książeczka dla dzieci, które chcą poznawać świat, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Pepe już nie raz udowodnił, że nie brakuje mu odwagi i chętnie uczy się, jak postępować w całkiem nowych sytuacjach, dając przy tym dobry przykład swoim rówieśnikom.Towarzyszymy Pepe w niełatwym wyborze swojego pierwszego roweru, a potem w licznych perypetiach podczas nauki jazdy na nim. Początki bywają trudne, ale Pepe nie zamierza się poddać i zamienia samą naukę, jak i późniejszą jazdę w świetną przygodę. W końcu może pochwalić się całkiem nowym doświadczeniem.

Pepe jeździ na rowerze to uniwersalna opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy zrozumieją, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa pozycja przed rozpoczęciem nauki jazdy na rowerze!

Na końcu książeczki czeka również słowniczek obrazkowy z pojęciami oraz pamiątkowa strona z miejscem na wklejenie zdjęcia pierwszego roweru z datą , w której mały czytelnik nauczył się samodzielnej jazdy na rowerze. 

Fabuła

Dziś Pepe dostanie nowy rower, taki prawdziwy, z pedałami. Zaraz sobie pojeździ! Ale strasznie dużo trzeba się nauczyć: pedałować, kierować i hamować! -Jazda na rowerze jest super! – myśli Pepe. – Tylko trzeba mieć dużo plasterków…

 

  • ISBN: 978-83-66237-40-7
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 32
  • Autor: Anna-Karin Garhamn
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć