Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -60%
-60%

Pepe jeździ na rowerze

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Pepe jeździ na rowerze

Z Pepe raźniej poznawać świat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
7,62 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 7,00 zł

Opis

Pepe jeździ na rowerze to obrazkowa książeczka dla dzieci, które chcą poznawać świat, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Pepe już nie raz udowodnił, że nie brakuje mu odwagi i chętnie uczy się, jak postępować w całkiem nowych sytuacjach, dając przy tym dobry przykład swoim rówieśnikom.Towarzyszymy Pepe w niełatwym wyborze swojego pierwszego roweru, a potem w licznych perypetiach podczas nauki jazdy na nim. Początki bywają trudne, ale Pepe nie zamierza się poddać i zamienia samą naukę, jak i późniejszą jazdę w świetną przygodę. W końcu może pochwalić się całkiem nowym doświadczeniem.

Pepe jeździ na rowerze to uniwersalna opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy zrozumieją, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa pozycja przed rozpoczęciem nauki jazdy na rowerze!

Na końcu książeczki czeka również słowniczek obrazkowy z pojęciami oraz pamiątkowa strona z miejscem na wklejenie zdjęcia pierwszego roweru z datą , w której mały czytelnik nauczył się samodzielnej jazdy na rowerze. 

Fabuła

Dziś Pepe dostanie nowy rower, taki prawdziwy, z pedałami. Zaraz sobie pojeździ! Ale strasznie dużo trzeba się nauczyć: pedałować, kierować i hamować! -Jazda na rowerze jest super! – myśli Pepe. – Tylko trzeba mieć dużo plasterków…

 

  • ISBN: 978-83-66237-40-7
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 32
  • Autor: Anna-Karin Garhamn
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...