Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -60%
-60%

Pepe idzie do dentysty

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Pepe idzie do dentysty

Wszystko o pierwszej wizycie u dentysty! 


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
7,62 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 8,00 zł

Pepe rozpoczyna nową przygodę, a tym razem zmierza prosto do gabinetu dentystycznego. Potowarzysz mu w tej wyprawie i zobacz, że nie ma się czego bać!

Pepe idzie do dentysty to wyjątkowa książeczka, której nie może zabraknąć w kolekcji każdego malucha. Pepe jest dociekliwy i wiele rzeczy robi po raz pierwszy w życiu, ale nigdy nie brakuje mu odwagi. Razem z mamą i króliczkiem po raz pierwszy odwiedza dentystę. Bohater jest uważnym obserwatorem i nic nie umknie jego uwadze. Dopytuje, analizuje i udowadnia, że każde nowe doświadczenie może być świetną zabawą. 

Czy fotel dentystyczny jest wygodny? Ile zębów jest w buzi oraz jak prawidłowo je umyć?

Do czego służą te wszystkie urządzenia w gabinecie? Pepe ma mnóstwo pytań! Pani dentystka cierpliwie odpowiada i w nagrodę za wzorowe zachowanie ma dla Pepe szczoteczkę i naklejki. 

Pepe idzie do dentysty - książeczka dla dzieci o przygodach młodego chłopca

Pepe idzie do dentysty to zabawna opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy przypomną sobie, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Książeczka sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa pozycja przed pierwszymi wizytami u dentysty!

Na końcu książeczki czeka niespodzianka: słowniczek obrazkowy z pojęciami charakterystycznymi dla gabinetu dentystycznego oraz pamiątkowy dyplom za mycie zębów do uzupełnienia danymi dziecka. 

Fabuła:

Pepe po raz pierwszy idzie do dentysty. W tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszą mu mama oraz króliczek. To wcale nie jest takie straszne! Dentystka jest bardzo miła i zaprasza Pepe na wygodny fotel, który przesuwa się w górę i do tyłu oraz włącza lampę, która świeci jasno jak słońce. Na szczęście Pepe ma ze sobą okulary przeciwsłoneczne. Czas policzyć wszystkie ząbki!

W serii: 

  • ISBN: 978-83-66610-76-7
  • Data wydania: maj 2021
  • Stron: 32
  • Autor: Anna-Karin Garhamn
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...