Wiek: 2+

Umiejętności:

  • -60%
-60%

Emocje! Magiczne koło

Wiek: 2+

Umiejętności:

Emocje! Magiczne koło

Magiczny sposób na zmianę emocji!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
35,14 zł
14,06 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,83 zł

Emocje! to książeczka z serii Magiczne koło, dzięki której dziecko nauczy się rozróżniać podstawowe emocje. Zakręćcie kołem i zaobserwujcie, jak zmieniają się rysunki podczas obracania. Ukazują przemianę bohaterów i przedmiotów, a dzięki temu dzieci mogą poznać wesołego szczeniaczka, mamę miś tulącą niedźwiadka czy chłopca smutnego z powodu smutnego balonika.

Dzięki książeczce najmłodsi poznają zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje oraz dowiedzą się, jak wyrażać miłość, smutek, rozczarowanie czy złość. Podczas czytania dzieci mogą ćwiczyć nazywanie uczuć i zrozumieć emocje, które towarzyszą im w codziennych sytuacjach. Zabawa polegająca na obracaniu koła zaangażuje zmysły wzroku i dotyku oraz wpłynie na rozwój motoryki małej i koordynacji oko-ręka.

magiczne koło emocje

magiczne koło emocje


Książeczka została wykonana z dbałością o szczegóły. Twarda oprawa i wzmocnione strony gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

*Powyższy tytuł jest drugim wydaniem książki Emocje. Magiczne koło!

Autorzy:

Gabriele Clima – pisarz i ilustrator publikacji dla dzieci i młodzieży, członek Włoskiego Stowarzyszenia Pisarzy Dziecięcych. Prowadzi spotkania i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego książki zostały przetłumaczone na kilka języków, w tym angielski, francuski, niemiecki, duński, hiszpański, polski, arabski, chiński, japoński i rosyjski.

Agnese Baruzzi – ilustratorka i autorka około 100 publikacji dla dzieci.

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-60-6
  • Data wydania: lipiec 2021
  • Stron: 12
  • Zawartość: książka
  • Autor: Gabriele Clima
  • Ilustrator: Agnese Baruzzi
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...