Wiek: 2+

Umiejętności:

  • -25%
-25%

Złość! Magiczne koło

Wiek: 2+

Umiejętności:

Złość! Magiczne koło

Pomóż dziecku oswoić złość! 


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
35,14 zł
26,36 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,76 zł

Złość to książeczka z serii Magiczne koło, dzięki której dziecko zrozumie, na czym polega złość i jak poradzić sobie z tym uczuciem.

Wystarczy zajrzeć na każdą ze stron i zobaczyć przemianę bohaterów i przedmiotów za pomocą magicznego koła. Proste scenki oraz barwne postacie zwierząt i stworów, konfrontują czytelnika z uczuciem złości w bezpiecznej atmosferze bez odwracania uwagi od odczuwanych emocji. 

Kipieć ze złości jak woda w garnku, rzucać płomienne spojrzenia jak wściekłe smoczysko czy zgrzytać zębami – niebanalne porównania ilustrowane graficznie pozwolą najmłodszym oswoić złość, a zabawa z obracającym się kołem zaangażuje zmysły wzroku i dotyku oraz rozwinie koordynację oko-ręka i motorykę małą. 

Książeczka została wykonana z dbałością o szczegóły. Twarda oprawa i wzmocnione strony gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

Złość! Magiczne koło - książeczka sensoryczna dla dzieci 2+

Magiczne koło - książeczka pomagająca rozpoznawać i nazywać emocje

Autorzy:

Gabriele Clima – pisarz i ilustrator publikacji dla dzieci i młodzieży, członek Włoskiego Stowarzyszenia Pisarzy Dziecięcych. Prowadzi spotkania i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego książki zostały przetłumaczone na kilka języków, w tym angielski, francuski, niemiecki, duński, hiszpański, polski, arabski, chiński, japoński i rosyjski. 

Agnese Baruzzi – ilustratorka i autorka około 100 publikacji dla dzieci.

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-85-9
  • Data wydania: listopad 2021
  • Stron: 12
  • Tłumaczenie: Wojciech Wąsowicz
  • Zawartość: Książka
  • Autor: Gabriele Clima
  • Ilustrator: Agnese Baruzzi
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...