Wiek: 2-5 lat

Umiejętności:

  • -25%
-25%

Strachy! Magiczne koło

Wiek: 2-5 lat

Umiejętności:

Strachy! Magiczne koło

Magiczna książka oswajająca strach!


Darmowa dostawa od 59 zł

Darmowa dostawa od 59 zł
35,14 zł
26,36 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,45 zł

Magiczne koło Strachy! to książeczka dla dzieci, która pomoże przezwyciężyć strach oraz lęki wywołane przez duchy, czarownice czy grzechotniki. Wystarczy zakręcić magicznym kołem, aby rozbudzić wyobraźnię! 

Obserwujcie, jak zmienia się wygląd strony i dowiedzcie się, jak poradzić sobie z przeróżnymi strachami np. gdzie schronić się przed pędzącą na miotle wiedźmą czy strasznym duchem.

magiczne koło strachy!

magiczne koło strachy

Magiczne koło Strachy to także rytmizowane rymowanki, które sprawiają, że strachy stają się mniej straszne! Dodatkowo wspomagają zapamiętywanie i wzbogacają słownictwo u dziecka. Zabawa z obracaniem koła angażuje zmysły wzroku i dotyku, a także rozwija sprawność manualną oraz koordynację oko-ręka u dzieci. 

Książeczka została wykonana z dbałością o szczegóły. Twarda oprawa i wzmocnione strony gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

Inne w serii:

Magiczne koło Emocje!

Polecamy również:

  • ISBN: 978-83-66404-49-6
  • Stron: 12
  • Autor: Gabriele Clima
  • Ilustrator: Agnese Baruzzi
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...