Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Pepe leci samolotem

Pierwszy lot z Pepe!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
13,33 zł
Pepe leci samolotem to kolejna z zabawnych opowieści o Pepe – dociekliwym bohaterze, który wiele rzeczy robi po raz pierwszy w życiu, ale nigdy nie brakuje mu odwagi. Tym razem wyruszy z mamą i ulubioną zabawką – króliczkiem na prawdziwe wakacje.


Pierwszy lot samolotem, to nie lada wyzwanie, dlatego warto przygotować najmłodszych na to co dzieje się na lotnisku i w chmurach jeszcze przed podróżą. W towarzystwie Pepe będzie dużo raźniej! Bohater jest uważnym obserwatorem i nic nie umknie jego uwadze. Dopytuje, analizuje i udowadnia, że podróżowanie może być świetną zabawą!
Towarzyszymy Pepe już od przyjazdu na lotnisko, wspólnie ważymy bagaż i przechodzimy przez kontrolę bezpieczeństwa. Z perspektywy bohatera obserwujemy lotnisko, korzystamy z udogodnień samolotu i obserwujemy coraz mniejszy świat za oknem maszyny. W książeczce pełno jest kolorowych ilustracji i szczegółów, które przyciągną wzrok dziecka i rozbudzą w nim zainteresowanie podróżami samolotem.

Pepe leci samolotem to wesoła opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy zrozumieją, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa pozycja przed pierwszą podróżą samolotem!

Na końcu książeczki czeka również słowniczek obrazkowy z pojęciami charakterystycznymi dla lotniska oraz pamiątkowa strona z paszportu, do której można wpisać dane dziecka.

Fabuła

Dziś Pepe pierwszy raz…poleci samolotem.. Na lotnisku mnóstwo się dzieje. I gdzie są samoloty? Wreszcie Pepe i mama wsiadają do największego samolotu, jaki Pepe widział w życiu. O rety! Samolot startuje!

  • ISBN: 978-83-66237-39-1
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 32
  • Autor: Anna-Karin Garhamn
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć