• -30%
-30%

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole

Metoda wypróbowana przez wielu rodziców!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
43,71 zł
30,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 34,43 zł

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole  to książka, która zawiera sprawdzone metody w rozwiązywania problemów proprzez wspóldzialanie. Została sprawdzona w wwielu rodzinach i szkołach. Naucz się ujmiejętnie współpracować z dzieckiem, dając mu to, czego mu najbardziej brakuje: dostosowywania się, tolerowania frustracji i rozwiązywania problemów. Dziecko nie zachowuje się źle celowo, ono po prostu nie zna innego sposobu i potrzebuje twojej pomocy, aby nauczyć się reagować inaczej. Z tą książką nauczysz je pozytywnie reagować na codzienne sytuacje i wzmocnisz jego pewność siebie.

Twoje dziecko bywa nieposłuszne i zbuntowane, manipuluje innymi, domaga się wyłącznej uwagi? Jesteś zmęczony ciągłym testowaniem granic, dąsami oraz krzykiem i agresją? Odłóż na bok kary, nagrody i zakazy - naucz dziecko samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z emocjami.

Poznaj metodę rozwiązywania problemów poprzez współdziałanie, sprawdzoną w wielu rodzinach i szkołach na świecie. Współpracując z dzieckiem, nauczysz je umiejętności, których najbardziej mu brakuje: 

Dlaczego książka trafia w SAMO SEDNO?

  • zawiera przydatny w pracy z dzieckiem formularz analizy trudności i nierozwiązanych problemów oraz konkretny plan działania wraz ze wskazówkami
  • kładzie nacisk na faktyczne przyczyny niepożądanych zachowań u dziecka, a nie skupia się tylko na objawach
  • pokazuje na przykładach wybranych rodzin, jak zastosować metodę działania w praktyce
  • uczy, jak przewidywać wybuchy agresji i skutecznie im przeciwdziałać

Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, nauczycieli i specjalistów próbujących wychowywać, wpierać i uczyć dzieci drażliwe, wybuchowe i sprawiające kłopoty wychowawcze.

dr Thomas H. Ollendick

profesor Wydziału Psychologii Klinicznej Wirginia Tech

O autorze:

Dr Ross W. Greene - pracuje na Wydziale Psychologii Virginia Tech, profesor Wydziału Psychiatrii w Harvard Medical School. Współpracuje z wieloma rodzinami, szkołami, ośrodkami terapeutycznymi i schroniskami dla nieletnich, prowadzi wykłady na całym świecie.

  • ISBN: 978-83-66949-67-6
  • Data wydania: listopad 2014
  • Stron: 216
  • Zawartość: Książka
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...