• -25%
-25%

Jak wspierać rozwój przedszkolaka?

Jak wspierać rozwój przedszkolaka?

Autorce zaufało prawie 40 tysięcy nauczycieli i rodziców


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
35,14 zł
26,36 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,83 zł

Jak wspierać rozwój przedszkolaka to książka skierowana do rodziców, którzy chcą wspierać swoje dzieci w wszechstronnym rozwinięciu i dorastaniu we wszystkich obszarach rozwoju: poznawczym, społeczno-emocjonalnym i psychomotorycznym. Lektura sklada się z licznych wskazówek, które  pomagają w kształtowaniu kompetencji przyszłości, takich jak: umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, znajomość podstaw programowania, zdolność do komunikowania się w prosty i bezpośredni sposób czy inteligencja emocjonalna. Pokazuje również, jak ogromne znaczenie dla kształtowania pewności siebie i poczucia sprawczości ma rozwój pasji i próbowanie swoich sił w różnorodnych działaniach, np. komponowaniu własnych piosenek, programowaniu czy układaniu tanecznej choreografii. 

"To, co sprawia dziecku radość, będzie dla niego inspiracją, motywacją do działania i dalszego rozwoju. Dorosły, który chce wspierać rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, powinien nieustannie budzić jego zainteresowanie – proponować intrygujące zabawy, umożliwiać mu samodzielną aktywność oraz przygotowywać proste, a zarazem interesujące pomoce i akcesoria."

Monika Sobkowiak

Dzięki lekturze książki:

dowiesz się, jak rozbudzać ciekawość i samodzielność przedszkolaka

pomożesz dziecku przygotować się do nauki czytania i pisania

zaproponujesz przedszkolakowi zabawy matematyczne rozwijające myślenie analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

odkryjesz aktywności stymulujące twórcze myślenie i umiejętność eksperymentowania

wprowadzisz przedszkolaka w świat nowych technologii i podstaw programowania

poznasz gry poprawiające pamięć, spostrzegawczość i koncentrację

nauczysz się, jak wspierać dziecko w rozwoju społeczno-emocjonalnym i psychofizycznym

O autorce:

Monika Sobkowiak – nauczycielka wychowania przedszkolnego, neurologopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci. Nieustannie poszukuje kreatywnych rozwiązań edukacyjnych i sposobów na rozwijanie twórczego myślenia u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi blog Pani Monia, inspirującego nauczycieli do innowacyjnego działania w edukacji.

  • ISBN: 978-83-66237-94-0
  • Zawartość: Książka
  • Autor: Monika Sobkowiak
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...